Земля

Китай побудував секретний острів у Південно-Китайському морі

За кілька місяців 2014 Китай побудував новий острів в районі островів Спратлі, які відомі тим, що права на них оскаржуються відразу шістьма державами. Поява нового шматка суші було зафіксовано після вивчення супутникових знімків компанії Airbus Defence and Space, зроблених в період з 31 березня по 7 серпня цього року. Острів з’явився в районі рифа Гейвен.

foto_cikavosti_02.10.2014-016_resized

До цього Китай побудував бетонну платформу із західного боку рифу. Спорудження було укріплене, в ньому були розміщені зенітні і протикорабельні засоби, а також системи зв’язку. Отримані знімки показали, що за кілька місяців Китай викопав в центрі рифа канал, а витягнутий ґрунт був використаний для створення прямокутного острова розміром 300х250 м.

Читайте також: Найдешевший острів можна купити за 30 тис. доларів

Також була створена штучна коса, яка веде до каналу. Загальна площа отриманого острова склала 114 тис. кв. м. По периметру острів був обнесений бетонною стіною. Ймовірно, для робіт було використано днопоглиблювальне судно «Tian Jing Hao» водотоннажністю 6017 т довжиною 127 м, найбільше судно подібного роду в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

З початку серпня, судячи по знімках, активне будівництво не велося. Острів не має причалів і яких-небудь фундаментів, хоча залишилися будівельні вагончики, контейнери та будівельні матеріали. Конкретної відповіді на питання журналістів про призначення острова в китайському МЗС не дали.

foto_cikavosti_02.10.2014-016-01_resized

Натхнення: zele.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button