Відео

В Україні є «місто чорнобривців», яке вже зараз готується до весняного цвітіння (відео)

Золотоношу вважають містом чорнобривців, тому вирощують їх декілька сортів і мають свої методи догляду. В місті  розпочали підготовку до весняного озеленення. В зимовій теплиці вирощують чорнобривці, петунії, традесканції та ще з десяток різних квітів, розповіла власниця Олена Козлова.

Зі слів Олени Козлової, унікальність чорнобривців у тому, що вони вже адаптовані до місцевого мікроклімату та витривалі до хвороб.

Територію зимової теплиці поділили на три частини, в кожній з яких вирощують різні рослини. Для того, щоб паростки прижилися, необхідно забезпечити належні умови. Денна температура має бути 18–20 градусів, вночі — 16.

Асортимент рослин чималий: у теплиці є  петунії, традесканція, бегонія. Є остеспермум — дуже цікавий вид рослин. Є і пеларгонія — це все ті рослини, які добре переносять спеку. Раз на два тижні  слід підживлювати рослини, щотижня передивлятися, чи не хворіють, чи немає шкідників.

Вирощувати квіти в теплиці спонукала любов до рослин, розповіла власниця Олена Козлова. Аби на власному досвіді зрозуміти основні помилки в роботі, їй знадобилося понад два роки: «Коли ми закупили перший посадковий матеріал і висіяли його в землю, зійшло лише приблизно 50 %. Ми дуже розчарувалися, бо це великі витрати. Тепер уже маємо більше досвіду».

Зі слів квітникарки, щоб рослини зацвіли у травні, потрібно починати сіяти їх у січні. На кінець лютого всі квіти вже мають зійти, потім їх лише доглядатимуть.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button