Всесвіт

Колонізація Марса: Квиток в один кінець

Бізнесмен і засновник компанії SpaceX американець Елон Маск порівняв планований початок колонізації Марса з освоєнням Північної Америки англійцями. Також він розповів про перших смертників цієї місії.

a898bfe810d0f06a558262d7c2995ddc

Підприємець впевнений, що для освоєння Марса знайдуться охочі, оскільки «так само, як і з англійськими колоніями, завжди є люди, які прагнуть стати першопрохідцями». Маск зазначив, що колонізація напевно стане «важкою, ризикованою, і небезпечною».

«Це небезпечно і, ймовірно, люди будуть вмирати, — і вони будуть попереджені про це. І тоді вони будуть прокладати шлях і в кінцевому підсумку зроблять безпечною дорогу до Марса і перебування на цій планеті. Але це справа далекого майбутнього», — заявив бізнесмен.

Маск назвав мету відправки людини на Червону планету. «Це необхідно для архітектури, яка дозволила б створити самодостатнє місто на Марсі і вижити кільком планетним видам», — сказав він.

Бізнесмен підтвердив свій намір відправити в 2018 році до Марса безпілотну місію на кораблі Dragon V2. Після цього бізнесмен планує відправляти на Червону планету апарати кожні 26 місяців: дві місії в 2020 році, як мінімум одну в 2022-му і, ймовірно, пілотовану місію через два роки з досягненням Марса в 2025 році. Пуски планується здійснювати на розроблюваній ракеті-носії Falcon Heavy, а старт 2022 року очікується здійснити за допомогою Mars Colonial Transporter. Перший політ Falcon Heavy намічений на осінь 2016 року.

Маск є засновником компаній SpaceX (виробляє ракети і космічні кораблі) та Tesla Motors (створює електромобілі), а також ініціював проект Hyperloop (гібридної транспортної системи вакуумного поїзда і магліва). Він також взяв участь у створенні компаній PayPal (займається електронними платежами) та SolarCity (сонячна енергетика). Фірма SpaceX отримала контракт НАСА на доставку астронавтів на МКС. До 2025 року бізнесмен пообіцяв відправити першу людину на Марс.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button