Ґаджети

Компанія Dell запатентувала ноутбук з подвійним дисплеєм

Нова патентна заявка Dell показує незвичайний ноутбук, який обзаведеться подвійним дисплеєм. Заявку в Відомство США з патентів і товарних знаків компанія подала ще влітку 2018, але схвалили її тільки на початку нового року.

Компания Dell запатентовала ноутбук с двойным дисплеем

Патентна заявка розкриває портативний пристрій з двома знімними екранами, які можна прикріпити до магнітної смуги за допомогою регульованого зажиму клавіатури. Два дисплеї можуть бути підключені до пристрою через порти. Цікаво і те, що два екрани можуть бути розташовані або обличчям безпосередньо до користувача, або один з них можливо легко повернути до аудиторії, наприклад, демонстрації презентацій. Коли ж дисплеї розташовані поруч один з одним, відкривається доступ до розширеного простору. Зокрема, вміст двох екранів може бути розширено або відображено.

Два дисплеї можуть бути розташовані з підставою клавіатури між ними під час транспортування. Однак продукт Dell з двома екранами може виявитися важче звичайних ноутбуків 2-в-1. Патентні документи не містять ніякої інформації про розмір гаджета. Незважаючи на наявність патенту, ще невідомо, чи справді розробник запустить ноутбук з двома знімними дисплеями в майбутньому.

Кнопка «Наверх»