Ґаджети

Як безпечно і легко ділитися великими файлами на Android

Ви коли-небудь намагалися відправити важкий файл іншій людині зі свого смартфона? Не найбільш зручне заняття, чесно кажучи. Це можна зробити через який-небудь месенджер, але не всі з них дозволяють його потім зберегти на телефон. Можна завантажити файл на якийсь файлообмінник і потім поділитися з людиною або людьми посиланням, але швидкість у таких сервісів майже завжди дуже низька, а збільшити її можна тільки за платну підписку. Про безпеку даних, що відправляються на такі файлообмінники і говорити не доводиться.

Наступного разу, коли захочете скинути кому-небудь об’ємний файл до 2,5 Гб, просто вбийте в пошуковому рядку браузера Firefox Send і переродіть по першому посиланням у видачі пошуку. Зараз сервіс від компанії Mozilla доступний лише через браузер, але незабаром для більшої зручності з’явиться бета-версія програми для ОС Android.

Завантажити Firefox Send можна файли об’ємом до 1 Гб, а якщо зареєструватися в сервісі, то можна безкоштовно збільшити цю допустиму межу ваги файлу до 2,5 Гб. Найкраще тут те, що файл, який завантажується в сервіс, захищений по всім сучасним стандартам шифрування, а користувач, який завантажує файл в сервіс, може вибрати кількість скачувань або днів, після яких файл віддалиться, а також встановити пароль на завантаження.

В даний момент в стінах компанії Mozilla працюю над новим браузером для ОС Android під назвою Fenix, в якому буде переглянуто погляд на те, як повинні виглядати вкладки в мобільному браузері, завдяки чому можна буде залишити десятки активних вкладок у фоновому режимі. Передбачається, що Fenix також буде набагато швидше, ніж те, що нам зараз може запропонувати Mozilla. Так що залишається тільки чекати і сподіватися, що хлопці з Mozilla не підкачають і зроблять те, що зможе, нарешті, зрівнятися по швидкості з Safari, нативним браузером на iOS.

Кнопка «Наверх»
Закрыть