Відео

Компанія Soma презентувала «розумний» бюстгальтер Somainnofit з функцією Bluetooth

Компанія Soma презентувала громадськості «розумний» бюстгальтер Somainnofit з функцією Bluetooth. Алгоритм, що лежить в основі моделі здатний визначати розмір грудей і рекомендувати покупниці ідеальний стиль.

Компания Soma презентовала «умный» бюстгальтер Somainnofit с функцией Bluetooth

Новинка дебютувала на виставці CES. За словами творців, не всі представниці прекрасної половини людства вміють правильно визначати розмір своїх грудей і вибирати бюстгальтер, який приховає недоліки і підкреслить достоїнства зони декольте. Тепер це зробить «розумна» модель Somainnofit, здатна підключатися до Bluetooth. Бюстгальтер самостійно проводить необхідні вимірювання грудей, після чого за допомогою спеціального додатка підбирає стиль і розмір ідеальної моделі. Далі жінці доведеться лише замовити обраний варіант на інтернет-порталі або в додатку компанії Soma.

«Ми впевнені, що кожна жінка заслуговує на ідеальний бюстгальтер, що підходить для фігури. Задіяна в представленій моделі інноваційна технологія дозволить зробити процес вибору неймовірно простим. Більш того, у дам з’явиться можливість зробити ідеальну покупку, не виходячи з дому», — зазначила глава Soma Марія ван Прааг.

Купити модель Somainnofit можна буде за 59 доларів. У продажу новинка з’явиться в січні. Також компанія Soma обіцяє оголосити про особливий період, під час якого модель можна буде придбати лише за 25 доларів.

Кнопка «Наверх»