Авто

Експерти назвали 3 способи зупинити іржу на кузові автомобіля

Експерти розповіли про деякі способи ефективної боротьби з іржею на кузові автомобіля. Дані кроки допоможуть довше зберегти машину в хорошому стані, не вкладаючи в неї значні кошти.

Эксперты назвали 3 способа остановить ржавчину на кузове автомобиля

В першу чергу іржа з’являється в тріщинах, або місцях, де відпала фарба. Утворити вразливі точки може будь-яке незначне пошкодження і навіть пряме сонячне світло. У разі виявлення корозійного покриття слід негайно почати його чистку наждачним папером аж до голого металу, після чого використовувати ґрунтовку і фарбу. У тому випадку, якщо плями вже досить великі, або ж місце вкрите якимись бульбашками, слід скористатися дротяною щіткою. Зважаючи на те, що подібні ефекти утворюються через розширення сталі, прибрати їх буде досить складно. Після очищення слід знову пройтися наждачним папером, а потім використовувати ґрунт і фарбу.

Третій спосіб стосується моменту, коли іржа вже пробила кузов наскрізь. У виду того, що сталь, яка застосовується в автомобілебудуванні, досить дешева, є сенс повністю поміняти запчастину. Втім, для запобігання такого результату слід завчасно користуватися захисними складниками.

Кнопка «Наверх»