Головна / Відео / У Китаї вибухом за 10 секунд знесли 19 будівель (відео)

У Китаї вибухом за 10 секунд знесли 19 будівель (відео)

Знесення будівлі за допомогою вибуху — це завжди дуже цікаве видовище, що зачаровує своєю екстремальністю, так і точним розрахунком. Але в Китаї недавно пішли ще далі. Там всього за 10 секунд знесли вибухом цілий квартал.

8d18277bd9be9d5c2af62c00e1c61533

Звичайно, це був не один вибух, а ціла серія. Для такого грандіозного знесення 19 будівель одночасно було використано близько 5 тонн вибухівки, для встановлення зарядів було просвердлено 120 000 отворів, а вся операція прорахована буквально до мілісекунд. На відео ми можемо побачити директора усього процесу підриву Чжа Юншеня. «Для такого великого вибуху буквально в центрі міста, ми повинні були не тільки гарантувати саме знесення, але ще й строго проконтролювати всі можливі ефекти підриву», — говорить він.

Варто відзначити, що знесення проходило у місті Ухань, а сам район знаходився в міському центрі, поруч з віадуком наземного метро, житловими багатоквартирними будинками, торговим центром та трансформаторною підстанцією. Тепер на місці знесених будівель буде зведений діловий квартал, в якому за проектом збудують хмарочос заввишки понад 700 метрів.