Головна / Гумор / Конспірологи: На Місяць літали нацисти на секретному «кораблі-дзвоні»

Конспірологи: На Місяць літали нацисти на секретному «кораблі-дзвоні»

Ще під час другої світової війни нацисти літали на Місяць на «кораблі-дзвоні». Таку інформацію розповсюдили конспірологи.

Секретний «корабель-дзвін» був сконструйований ще в часи Другої світової війни, саме на ньому нацисти і полетіли на Місяць. Таку інформацію розповсюдили конспірологи, які вивчають таємниці НЛО. На сьогоднішній день у фахівців не залишається сумнівів, що нацисти володіли унікальними технологіями, про які людство дізналося лише нещодавно.

Вчені, які є прихильниками теорії змови, висловлюють впевненість у тому, що у 1947-му році в Розуеллі сталося падіння дивного об’єкта, яке є свідченням того, що нацисти проводили випробування незвичайної літаючої тарілки-дзвона. Сучасні вчені впевнені, що нацисти цілком могли здійснювати польоти на Місяць.

Багато дослідників переконані, що влада приховує від людства інформацію про інопланетян, які відомі вузькому колу вчених ще з давніх часів. Нагадаємо, що про «кораблі-дзвоні» в 2014 році був знятий документальний фільм, факти викладені в якому шокували громадськість, а деякі люди досі вважають, що це неправда.

Конспірологи повідомили, що про самі випробування і конструкції тарілки є дуже мало інформації. Повідомляється, що після війни їх перехопила американська розвідка, а згодом засекретило керівництво США. Відомо, що дзвін заправлявся червоною ртуттю, і він міг здійснювати польоти, які на сьогоднішній день людство поки що не може повторити.