Головна / Людина / Фахівці визначили 7 ознак хорошого коханця

Фахівці визначили 7 ознак хорошого коханця

Американські фахівці в області інтимних відносин визначили особливості людей в сексі. Щоб бути хорошим коханцем в ліжку потрібно володіти певними якостями і здібностями. Відомо про 7 ознака вдалого сексу.

Фахівці впевнені, що процес сексуальної близькості можна і важливо зробити особливим і незабутнім. Однак оцінити свої можливості можна використовуючи шкалу 7 критеріїв. Головною ознакою вчені вважають любов до самого процесу близькості. Оцінити свої можливості в повному обсязі можна лише при наявності схильності до спільної діяльності.

Також важливим вважається вміння входити в процес прелюдії, бути відкритим до партнера і перемикатися. Успішний секс прямо пропорційно залежить від впевненості в собі і самопізнанні. Цей пункт передбачає знання свого тіла і бажань, які потрібно здійснити в сексі. Обидва партнера повинні зануритися в загальний процес кохання і як говориться «віддаватися» процесу на 100%.

Відмінною рисою хорошого коханця є бажання принести задоволення своєму партнеру, відсунувши свої бажання на другий план. І заключним критерієм успіху є уважність до партнера і звуків. Експерт по сексу Бетані Річчіарді впевнений, що кожен любить чути звуки свого партнера, який відчуває задоволення.