Гумор

У вересні Нібіру зіткнеться з Землею

Наш світ згорить у вогні в найближчі кілька тижнів — заявив нумеролог Девід Мід. На початку року він передрік зіткнення Землі з планетою Нібіру, і зараз він знайшов нові підтвердження прийдешнього апокаліпсису.


Християнський нумеролог Девід Мід знову попередив землян, що таємнича планета Нібіру або планета Ікс, незабаром зіткнеться з нашою планетою. Згідно його теорії, кінець світу наступить між 20 і 23 вересня, а докази цього були описані ще в Біблії і на стінах єгипетських пірамід.

«Дуже дивно, що Великий Знак Об’явлення 12 і піраміда Гізи вказують на одну і ту ж дату. День Господній настане 23 вересня»

Мід вважає, що планета Нібіру стане видно з поверхні Землі в середині вересня, а до 23-го числа вона зіткнеться з нашою планетою. Він уже робив цю заяву на початку року, спираючись на цитати з Біблії, а тепер ще більше зміцнився у своїй думці, додавши відмітини на пірамідах в якості нових доказів.

Незважаючи на інформацію з тунелів, Мід взяв своє пророцтво з пророцтва Ісаї, розділ 13 9-10, в якому говориться: «От, приходить день Господа лютий, з гнівом і палаючою люттю, щоб обернути цей край на спустошення та вигубити з нього грішників його. Зірки небесні і світила не дають від себе світла; сонце меркне при сході своєму, а місяць не сяє світлом своїм».

Незважаючи на те, що НАСА спростувало цю інформацію, і в полі їх спостереження не з’явилися ніякі загадкові космічні тіла, багато хто вірить в це передбачення. Інші дорікають Мід в тому, що всі його докази ненауковими, а спираються лише на релігійні тексти.

Кнопка «Наверх»