Поради

Конструкційні особливості перегонового дрону

Змагальний дрон повинен літати на високій швидкості, здійснювати точні повороти, миттєво прискорюватись та гальмувати. З механічної точки зору він повинен бути міцним, легким та зручним для зберігання, тому перегоновий дрон складається з надійних компонентів. Придбати елементи для літального апарату можна в інтернет-магазині drono store. Тут же реалізуються і готові вироби для дрон-рейсингу та фристайлу.

Опис перегонового дрона

Які елементи охоплює конструкція з чудовими аеродинамічними властивостями:

  • Базовою частиною є рама, яка складається з міцного та легкого матеріалу, щоб витримувати механічну дію на високих швидкостях. У ній також має бути достатньо місця для решти всіх необхідних деталей.
  • Встановлення двигуна – серйозне рішення, тому що воно впливає на швидкість, час та характеристики польоту. Високошвидкісні двигуни обертають пропелери й цим підіймають літальний апарат для змагань.
  • Пропелери виготовляються з різних матеріалів, але вони мають бути достатньо міцними, щоб забезпечити наявність підіймальної сили. У перегонових безпілотниках використовуються пропелери меншого діаметра, що підходять для точних поворотів та акробатики при фристайлі.
  • Контролери необхідні для якісної роботи двигунів із повітряними гвинтами. Метою даних регуляторів є зміна швидкості електродвигуна, його напрями й, можливо, також дії в якості динамічних гальм.
  • Акумулятор також є важливим аспектом підвищення продуктивності двигуна. Чим більша батарея, тим довше час польоту. Але само собою зрозуміло, що акумулятори не можуть бути великими або важкими, оскільки для перегонів потрібна швидкість і маневровість.
  • Серцем літального апарата є плата керування, яка гарантує стабілізацію всього пристрою. Плата управління для перегонових дронів повинна мати потужний процесор і бути сумісна з відповідним програмним забезпеченням.
  • Ще однією важливою частиною є камера, яка передає відео в режимі реального часу на FPV-окуляри за допомогою передавача.
  • Для посилення сигналу використовуються антени, які розташовані як на приймачі, так і на передавачі. Оскільки ці перегони стають комерційним видом спорту, частиною його є камера, що записує події у високій якості.

Перераховані аксесуари від всесвітньо відомих виробників реалізуються на сайті https://drono.store/14-fpv.

Наш інтернет-магазин запчастин для дронів пропонує як готові моделі, так і елементи для збирання власного FPV-дрону. Спеціалізація – невеликі безпілотні літальні апарати для дрон-рейсингу, включаючи моделі для фристайлу. З нами замовник створить свою модель із нуля! Широкий асортимент включає необхідні деталі для складання дрона, такі як: рами, контролери польоту, апаратура RC, потужні батареї, мотори, FPV-окуляри, зарядні пристрої та інші аксесуари.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments