Земля

На англійський пляж викинуло дивну масу. Вчені розбираються, що це (фото)

Хелен Марлоу вигулювала свою собаку на пляжі Маразіон поблизу Пензанса, Англія, коли помітила дивний, схожий на інопланетяниний згусток плоті на березі.

Helen Marlow

“Це була біла, м’ясиста на вигляд речовина”, – сказала Марлоу. “У неї не було певних рис, якихось кінцівок, але вона здавалася єдиною масою». 

Марлоу натрапила на покриту водоростями грудку після відливу, Тож це справді може бути якась морська істота. За словами Марлоу, вона не помітила розривів на плоті, а також не відчула ніяких «різких, неприємних або гниючих запахів».

“Я не могла змусити себе доторкнутися до нього, але я спробувала зрушити його ногою, і коли я це зробила, він трохи закачався, як велике жирне желе».
А ось собака Марлоу відреагувала з хвилюванням на дивну масу і почала тертися всім тілом об таємничий клубок.

Марлоу завантажила фотографії дивного об’єкта в групу Британського товариства вивчення морського життя в соціальних мережах і отримала різні припущення про те, що це могло бути. Хтось говорив, що це плацента кита, інші вважали, що це мішки з піском, треті прийняли масу за спущений метеозонд.

Публікація в соціальних мережах незабаром привернула увагу Cornwall Wildlife Trust (CWT) Marine Strandings Network, яка реєструє весь мертвий органічний матеріал, який прибиває до берега в цьому районі. Спочатку дослідники підозрювали, що щось, схоже на інопланетянина, насправді може бути плацентою кита.

Після консультацій з експертами британської програми з розслідування викиду китоподібних на берег (CSIP) стало ясно, що драглиста маса насправді була шлунком кита. Неясно, до якого саме виду тварини міг належати шлунок, але його розмір дає деякі підказки.

Він точно належав великому виду китів. Ряд таких тварин регулярно проходять через води Великобританії, в тому числі фінвали (Balaenoptera physalus), полосатики (Balaenoptera acutorostrata) і горбаті кити (Megaptera novaeangliae), кашалоти (Physeter macrocephalus) і гренландські кити (Balaena mysticetus).

Експерти додали, що шлунок, ймовірно, належав мертвому киту, що розкладається на поверхні океану далеко від узбережжя.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments