Різне

Ставки та коефіцієнти на гру Еквадор – Сенегал

29 листопада в рамках третього туру групового етапу ЧС-2022 відбудеться футбольне протистояння Еквадор – Сенегал. Команди зійдуться на полі «Міжнародного стадіону Халіфа» в місті Доха. Збірні виступають в групі А, де паралельну зустріч проведуть команди Нідерландів та Катару.

На гру Еквадор – Сенегал ставки вже доступні в лінії беттінгової компанії Паріматч. Є висока ймовірність того, що протистояння стане ключовим в групі та буде боротьбою за друге місце в квартеті. Обидві команди теоретично поступаються нідерландцям в класі, але мають перевагу над господарями Мундіалю.

Аналітики компанії Паріматч вважають, що команди мають майже рівні шанси на перемогу. Незначна перевага на стороні представників Південної Америки. Але лінія знаходиться в русі і коефіцієнти можуть змінитися в будь-яку сторону.

Коефіцієнти на гру Еквадор – Сенегал по лінії букмекера Паріматч

На сайті беттінг-компанії Паріматч виставлені такі коефіцієнти на гру:

  • перемога Еквадору – 2,70;

  • нічия – 3,20;

  • перемога Сенегалу – 2,85.

Цифри не остаточні та можуть змінитися ближче до матчу.

Рекомендується звернути увагу також на додаткові ринки із розпису події. Наприклад, так як команди майже рівні за силою, є сенс підстрахувати ставку нульовими або іншими форами чи подвійним результатом. Чим ближче до старту протистояння, тим більше додаткових варіантів ставок пропонується на сайті.

Очні зустрічі команд

Команди зустрічалися між собою тільки одного разу. Це відбулося в рамках товариського матчу 2002 року. Тоді перемогу здобули представники Африки з рахунком 1:0. Але результати такої давності не слід брати до уваги при аналізі майбутньої зустрічі.

Додаткові можливості на сайті Паріматч

Для того, щоб розібрати гру, скористайтесь статистичною інформацією на сайті компанії Паріматч. Дані присутні безпосередньо в матч-центрі спортивної події і винесені окремим блоком. Для того щоб відкрити статистику, достатньо клікнути на ярлик з зображенням діаграми. Таким чином, користувачі можуть вивчати показники команд не відволікаючись від коефіцієнтів на гру та не переходячи на сторонні ресурси.

Також в матч-центрі присутня вкладка з уже готовою аналітикою. Це дозволяє не витрачати час на розбір майбутньої гри, а поставити на запропоновані букмекером варіанти. Інформація пропонується на основі аналізу статистики та тенденцій в виступах збірних за останній період.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments