Авто

Корейські автомобілі отримають штучний інтелект

Штучний інтелект стане невіддільною частиною автомобілів. Не тільки преміальних, а й бюджетних. Причому майбутнє настане вже через пару років.

Hyundai Motor Group запровадить платформу Nvidia Drive в усі свої автомобілі.

Hyundai Motor Group

З 2022 року всі нові автомобілі марок Hyundai, Kia і Genesis, від бюджетних до флагманських моделей, отримають платформу підключеного автомобіля зі штучним інтелектом Nvidia Drive. Раніше це рішення застосовувалося тільки в мультимедійних системах кросовера Genesis GV80 і нового седана Genesis G80, а зараз буде поширено по всьому модельному ряду.

«Nvidia Drive являє собою поєднання апаратного та програмного забезпечення, яке дозволить використовувати в мультимедійних системах Hyundai Motor Group служби підключеного автомобіля з підтримкою аудіо, відео, навігації, зв’язку і штучного інтелекту.

Hyundai Motor Group

Завдяки оснащенню майбутніх моделей брендів в складі концерну високопродуктивною та енергоефективною платформою Nvidia Drive, Hyundai, Kia і Genesis зможуть запропонувати своїм клієнтам єдиний багатофункціональний інформаційний простір з підтримкою ШІ і постійним оновленням », – пояснив своє рішення південнокорейський автоконцерн.

Рішення від Nvidia також будуть використані в новій сервісній платформі підключеного автомобіля (connected car service platform – ccSP) і операційній системі підключеного автомобіля (connected car operating system – ccOS), яка об’єднає дані від систем машини з зовнішніми центрами обробки цієї інформації. Крім того, нові технології дозволять додавати в уже використовувані автомобілі опції, які можна буде розблокувати після покупки машини, а також дадуть можливість оновлювати вбудовану електроніку в процесі експлуатації автомобіля.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button