Авто

Ford S-Max і Galaxy отримають гібридну версію

З початку 2021 року з’являться моделі Ford S-Max та Galaxy з гібридним приводом.

Відповідно до своїх масштабних планів електрифікації, запланованих на найближчі кілька років, Ford продовжує представляти гібридні версії своїх вже наявних моделей, на додаток до появи різних гібридизацій на нових моделях, таких як Puma, і повністю електричні машини, такі як Mustang Mach-E. Гібридизація відбувається в будь-якому випадку в сімейному сегменті, оскільки відразу після Kuga саме мінівени S-Max і Galaxy отримають електрифікований двигун.

Гібридні мінівени від Ford

Що стосується Kuga, який буде доступний у другій половині 2020 року, то в цьому двигуні використовується 2,5-літровий 4-циліндровий двигун, який розвиває 225 кінських сил, до якого додаються електродвигун і літієва батарея. На відміну від версії EcoBlue Hybrid, яка просто отримує легку гібридизацію, і Mondeo Hybrid, використовують 2,0 літрові, ці нові гібридні двигуни будуть базуватися на 2,5 літрові. Трансмісія буде представляти собою автоматичну трансмісію з поділом потужності, розроблену компанією Ford, яка імітує постійну зміну, а, отже, замінює варіатор, використовуваний, на Mondeo.

Обидві моделі будуть оснащені системою рекуперації енергії гальмування, що дозволяє повторно використовувати 90% енергії, яка зазвичай втрачається, і Ford працює над інтеграцією акумулятора, дозволяючи двом мінівенам не втрачати ємність. S-Max буде мати багажник 2200 літрів, а Galaxy – до 2339 літрів.

Як і Kuga в трьох своїх гібридних версій (EcoBlue, Hybrid і Plug-in), а також Mondeo Hybrid, ці пасажирські авто будуть вироблятися на заводі Ford у Валенсії, Іспанія, з вересня 2020 року. Ford нагадує, що ці моделі мають хороші перспективи, оскільки їх продажу в Європі збільшилися на 9% в період з січня по листопад 2019 року, і поява цих гібридних версій повинно дозволити їм досягти подальшого прогресу.

Натхнення: econet.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button