Наука

Коронавірус і віспа мавп: американець заразився відразу двома хворобами

“Я ледве міг встати з ліжка, щоб зробити хоча б ковток води», — поділився в ЗМІ американець про свою невдачу заразитися відразу двома небезпечними вірусами початку XXI століття. Лікарі вже стежать за пацієнтом і дають пояснення події.

Жителю Каліфорнії, США, Мітчо Томпсону не пощастило подвійно: влітку 2022 року він заразився і коронавірусною інфекцією, і віспою мавп. Як Томпсон повідомив у ЗМІ, він відчував себе “знищеним вірусом”, а пізніше став помічати невеликі червоні плями на спині, ногах, руках і шиї.

“Лікар був абсолютно впевнений, що у мене є віспа мавп: у мене було обидва», – сказав Томпсон. Хворий поділився, що за відчуттями захворювання відразу двома вірусами схоже на важкий випадок грипу: лихоманка, утруднене дихання, озноб, болі в тілі і висипання на шкірі.

Нова проказа 

Томпсон згадує – “ і, чесно кажучи, найгірше було те, що я ледве міг встати з ліжка, щоб випити води». Спеціаліст з інфекційних захворювань Стенфордського університету Доктор Дін Уінслоу підтвердив, що людина може заразитися обома вірусами одночасно.

“Випадки в Нью — Йорку зростають, і, ймовірно, є ще багато випадків, які не були діагностовані», – йдеться на веб-сайті NYC Health. “Кожен може заразитися і поширити мавпячу віспу. Нинішні випадки в першу чергу поширюються серед соціальних мереж геїв, бісексуалів та інших чоловіків, які мають статеві контакти з чоловіками».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button