Наука

В недоступних печерах «Гранд-Каньйону» виявлені невідомі науці розумні форми життя

Американський заповідник вабить до себе туристів, охочих побачити дивовижні природні пейзажі, а також «Гранд-Каньйон» цікавить вчених. Зараз наукова експедиція зуміла потрапити в недоступні печери і виявила там невідомі розумні форми життя.

Люди наражали себе на небезпеку, коли повзли по вузьких проходах у підземне царство, але потім були вражені виглядом загадкових організмів, які мають жовті та фіолетові відтінки, та жили в цьому куточку мільйони років тому, ніколи не перетинаючись з цивілізацією. Спочатку вчені хотіли взяти зразки, щоб зрозуміти, як такі істоти можуть обходитися без води і світла, але потім помітили, що дивні речі почали відбуватися з їх організмами.

Вони перестали відчувати втому і відчули неймовірний прилив енергії, ставши сильніше і витриваліше, після чого все починало скидатися на загальний сон, в якому були ці загадкові феномени, які бажають показати їм важливі речі і кличуть за собою. Співробітник Університету Арізони Бредлі Ласка не став розповідати ЗМІ про події в печері, так як вони виходили за межі людського розуму. Поки журналістам залишилося тільки чекати, коли вчені самі вирішать розкрити загадку своєї знахідки після досліджень.

Кнопка «Наверх»
Закрыть