Ґаджети

Коронавірус може змусити подешевшати iPhone 12

Китайський аналітик стверджує, що iPhone 12, який повинен дебютувати восени нинішнього року, виявиться значно дешевше через пандемію коронавіруса.

Лі Чун Хун з компанії UBI Research прогнозує, що вартість флагманського iPhone нового покоління виявиться істотно нижче звичного рівня — вона буде лежати в діапазоні 700-750 доларів. За його словами, така ціна дозволить Apple продати більше смартфонів в такий непростий час і тим самим певною мірою знизити наслідки невисокого попиту на ринку.

Аналітик запевняє, що з-за пандемії коронавіруса в 2020 році буде продано близько 160 мільйонів iPhone, що нижче показників попереднього року на 40 мільйонів примірників. При цьому корпорація Apple зможе зберегти свої показники. За словами Хуна, у 2020 році на ринку будуть затребувані смартфони з OLED-екранами, яким буде iPhone 12, проте конкуренція в цьому сегменті традиційно висока.

Експерт зауважив, що Apple неминуче доведеться знизити собівартість виробництва, щоб утримати доступну ціну на новий iPhone. Він прогнозує, що в якості можливого рішення корпорація може відмовитися від додаткових сенсорних шарів у OLED-дисплеї, що знизило б вартість смартфона орієнтовно на 20%.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button