Всесвіт

Космічний “пором” доставить вантажі з МКС на Землю

Outpost - перша в світі компанія, яка розробила платформу для повернення супутників з МКС на Землю. 

NASA вибрало Outpost для створення революційного “порома” Cargo Ferry, який перевозитиме вантажі з Міжнародної космічної станції на Землю. Такий метод вважається більш ефективний і економічним, надаючи космонавтам більш широкий доступ до припасів на орбіті.

Outpost – перша в світі компанія, яка розробила платформу для повернення супутників з МКС на Землю. По суті, інженери створили інноваційний багаторазовий супутник – перший продукт, який дозволяє запускати корисні навантаження на орбіту і швидко повертати їх. Щоб протестувати технологію, вони використовували параплани. Представники Outpost обіцяють, що їх «пором» ймовірно, буде готовий до виведення МКС з експлуатації, який запланований на 2030 рік.

Щоб протестувати технологію, інженери використовували Параплани. Фото: Outpost Technologies

Cargo Ferry розробили в рамках проекту НАСА з відшкодування витрат на космічний простір (англ. Space Act Agreement, SAA). Тепер Outpost, Nanoracks і Spaceflight об’єдналися для запуску революційного проекту Cargo Ferry, щоб зробити доставку вантажів на Землю швидше і дешевше.

Обмежений простір для зберігання на МКС призводить до того, що при надходженні нових корисних навантажень доводиться позбавлятися від «зайвого» (найчастіше, дуже потрібного) обладнання, припасів та іншого. Повернення вантажу як і раніше залишається невирішеною проблемою для комерційних пунктів призначення на ННО (низькій навколоземній орбіті).

Outpost вирішує проблему, створюючи “пором” Cargo Ferry. Поки система підходить для звичайних вантажів, а в майбутньому забезпечить екстрену евакуацію людей з приватних станцій на орбіті.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button