Всесвіт

NASA почало вирощувати квіти на МКС

Після успішного експерименту з вирощування салату, здійсненого на борту МКС в серпні, астронавти NASA спробують виростити квіти цинії. Цей експеримент є частиною великого проекту з вирощування рослин Veggie, спрямованого на вивчення впливу мікрогравітації на життя рослин.

2e79516f40d421742cc71b43ed6137e8

На цьому тижні астронавт Челл Ліндгрен активував систему Veggie і помістив в неї «подушки», що містять насіння цинії.

Ліндгрен буде включати червоні, сині та зелені світлодіоди, активувати систему подачі води і поживних речовин і стежити за ростом рослин. Цинії будуть рости протягом 60 днів, що в два рази довше, ніж знадобилося для вирощування двох перших врожаїв червоного салату під час попереднього експерименту.

Під час експерименту світлодіодні вогні будуть включені протягом 10 годин на добу, щоб простимулювати зростання рослин.

«Вирощування цинії допоможе нам дізнатися більше про зростання рослин в Veggie і дозволить навчитися вирощувати плодоносні види, такі як помідори, в орбітальному саду МКС», — сказав Трент Сміт, менеджер програми Veggie.

Дослідники хочуть вивчити, як відсутність гравітації впливає на дозрівання пилку цинії. Якщо експеримент виявиться успішним, він підтвердить можливість створення космічних теплиць і дасть мандрівникам у далекий космос можливість є свіжі фрукти та овочі. У наступному експерименті, запланованому на початок 2017 року, команда МКС спробує виростити помідори.

Джерело: NASA

Натхнення: hi-news.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button