Всесвіт

Всередині орбіти Венери вперше виявлений астероїд

Астрономи, які брали участь у проєкті ZTF американської Паламарськрї обсерваторії, вперше знайшли астероїд, орбіта якого повністю перебуває всередині орбіти Венери. Астероїд, що отримав позначення 2020 AV2.

Астрономи знайшли астероїд в сузір’ї Водолія завдяки використанню телескопа. Після підтвердження такого відкриття іншими обсерваторіями його стали позначати 2020 AV2. За даними вчених, його діаметр становить приблизно два кілометри. Астрономи продовжують спостереження за знайденим об’єктом, а також уточнюють параметри його орбіти. Експерти вже відзначили, що найбільш дальня точка орбіти розташовується недалеко від Сонця. Планету Венеру через близьку відстань до Сонця можна побачити лише після заходу і до сходу сонця над горизонтом.


Вчені припускають можливість існування ще безлічі невідомих до цього часу астероїдів всередині орбіти Венери. Однак, за їх словами, знайдений об’єкт, швидше за все, найбільший. Крім того астрономи помітили, що астероїд 2020 AV2 за час двох обертання Венери навколо Сонця робить три оберти.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button