Поради

Кращий корпоративний відпочинок

У будь-яку пору року ви можете провести цікавий корпоратив, якщо оберете відвідування популярного курорту Ізкі, розташованого поблизу українських Карпат. На території комплексу, який має розвинуту інфраструктуру, на вашу команду чекають різноманітні розваги, комфортабельні номери в готелі і котеджах, ресторани, баня і чани, конференц зали, басейн.

Ваш корпоратив в Карпатах обов’язково запам’ятається веселим святкуванням, смачною їжею, неповторною красою місцевої природи. Якщо забажаєте, для команди будуть організовані активні змагання, тематичні квести, катання на конях, велосипедах і квадроциклах, походи в гори та інші екскурсії, пейнтбол. Додатково ми пропонуємо скористатися послугами СПА, а відпочинок в Карпатах з басейном дозволить отримати максимальне задоволення і користь від відвідування курорту.

Проведення корпоративів на гірськолижному курорті

Найбільшою популярністю користується корпоратив в Карпатах на Новорічні свята, а також у важливі дати для компанії. Також заходи використовуються для того, щоб посприяти становленню дружніх стосунків у колективі, підсилити командний дух, забезпечити добре взаєморозуміння між співробітниками і керуючою ланкою. Перевагами проведення корпоративу в Карпатах є:

· неймовірні пейзажі, чисте гірське повітря;

· ефективність створення єдності у команді;

· креативна програма, яка враховує профіль діяльності компанії, інтереси працівників;

· смачне частування гостей їжею, виготовленою з ЕКО-продуктів, які вирощуються на фермі курорту Ізкі;

· можливість одночасно весело провести час і оздоровитися;

· перебування у повністю облаштованих номерах, що задовольняють всі потреби відвідувачів.

Ви можете замовити корпоратив у вигляді активних ігор, прогулянки на конях, походів у гори, перебування в наметовому містечку. До нас часто приїжджають у йога-тури, для відвідування ферми сироваріння і пасіки, на рибну ловлю. Також ми пропонуємо організацію автобусних турів до:

· водоспаду Шипіт;

· озера Синевир;

· села Іза;

· термальних вод Косино/Берегово;

· Ужгороду;

· Мукачево;

· музеїв Колочави.

Інфраструктура готельного ЕКО курорту включає повністю облаштовані конференц зали, в яких можна проводити тренінги, семінари, майстер класи. Кожний з трьох залів має сучасне мультимедійне обладнання – проектор, великий екран, фліпчарт. Також в комплексі Ізкі є 2 ресторани, в яких можна скуштувати найсмачніші національні страви.

Корпоративи і Team Building в Карпатах

Зміцнити відносини в колективі, зробити команду працівників ефективним інструментом успішного бізнесу неодмінно допоможе корпоратив в Карпатах. За допомогою дієвої моделі корпоративного менеджменту Team Building, команда вашої компанії відкриє нові перспективи, отримає можливість активного розвитку внутрішніх відносин, а неформальний авторитет керівництва буде підвищено.

Щоб замовити корпоратив на території курортного комплексу IZKI в Карпатах, зверніться до нас у зручний спосіб – онлайн чи по телефону. Наші креативні і професійні спеціалісти допоможуть організувати і провести кращий захід для команди ваших співробітників.

Кнопка «Наверх»
Закрыть