Здоров'я

Медики назвали 5 способів підвищити тестостерон природним шляхом

Медики назвали 5 способів, як можна збільшити рівень тестостерону в чоловічому організмі цілком природним, а не медичним шляхом. Це дуже підступний гормон, який серед іншого впливає на лібідо.

Знижений рівень тестостерону можна підвищити медикаментозними способами, однак існують також і природні методи для збільшення концентрації цього важливого чоловічого гормону. Перший рядок у списку дістався сну. За словами фахівців, якщо чоловік буде протягом тижня спати менш як 5 годин на добу, рівень тестостерону у нього знизиться на 15%. Медики кажуть, що повноцінний відпочинок дуже важливий для чоловічого здоров’я, оскільки саме в цей період відбувається вироблення гормону. Представникам сильної половини необхідно відводити на нічний відпочинок не менше 6 годин. Другим виявилося харчування. Воно обов’язково повинно містити магній, цинк і невелику кількість холестерину. Саме з цієї причини вводити в раціон чоловіків потрібно м’ясні страви і жир. Якщо харчування майже не містить цих продуктів, кількість тестостерону обов’язково почне знижуватися.

Далі йдуть силові вправи. Фізичне навантаження дуже важливе для чоловіків. При цьому дуже інтенсивні тренування можуть нашкодити. Річ у тім, що при перевантаженні підвищується рівень стресового гормону кортизолу, як наслідок синтез тестостерону падає. Впливає на його виробництво і регулярність статевого життя. Для чоловіків шкідливі, як занадто бурхливе сексуальне життя, так і стриманість. Для достатнього синтезу гормону займатися сексом 2-3 рази в тиждень. Якщо статевих контактів буде менше — рівень тестостерону почне падати.

Замикає рейтинг порада відмовитися від пива. Алкоголь негативно впливає на зони мозку, відповідальні за синтез гормону. Під впливом спиртного запускається процес перетворення тестостерону в естроген, а головним ворогом цього гормону фахівці вважають пиво.

Кнопка «Наверх»
Закрыть