Фото

Кращі зоопарки світу (фото)

У більшості з нас немає можливості відвідати всі куточки планети, щоб помилуватися усім розмаїттям тваринного світу. Щоб заповнити цей недолік і були створені зоопарки, які зібрали безліч дивних і чудових тварин і птахів на одній території. Практично в кожному великому місті є свій зоопарк, але сьогодні ми розповімо про десять кращих з них, в яких створені ідеальні умови для утримання тварин.

(10 фото)


1. Веллінгтонський зоопарк
Цей зоопарк, який вважається найкращим у світі, знаходиться на Північному острові Нової Зеландії. Всі тварини, що містяться тут, не тільки чудово харчуються, але і містяться практично на волі. У зоопарку обладнано безліччю пішохідних доріжок і оглядових майданчиків, що дозволяє відвідувачам максимально наблизитися до тварин.

2. Зоопарк Торонто
Зоопарк Торонто Онтаріо розташований у мальовничій Червоній Долині Канади. Тут передбачено 10 кілометрів пішохідних маршрутів, прогулюючись по яких можна поблизу помилуватися дивовижним тваринним світом. Крім цього в зоопарку передбачено безліч розваг, серед яких ігрові зони, сувенірні магазини і спеціальні освітні програми для всієї сім’ї.


3. Зоопарк Сан-Дієго
У зоопарку Сан-Дієго, розташованому в Каліфорнії, США, можна помилуватися фігурно обстриженними кущами у формі слонів, які зустрічають гостей прямо біля входу. Всього в зоопарку мешкає понад 3700 тварин. Тим же, хто не хоче витрачати час на піший обхід величезної території зоопарку пропонуються автобусні екскурсії, які покривають приблизно 75% всієї території.


4. Сінгапурський зоопарк
На 28 гектарах сінгапурського зоопарку росте багато екзотичних дерев, що дозволяє створити для тварин ідеальне середовище проживання. У зоопарку утримується понад 300 різновидів рідкісних тварин, на яких щороку приїжджає подивитися близько 1,7 мільйона відвідувачів. Для показу тварин використовуються приховані бар’єри і скло.


5. Честерский зоопарк
Цей зоопарк є найбільшим в Сполученому Королівстві і займає більш ніж 111 акрів. Функціонує зоопарк за рахунок пожертв меценатів і управляється спеціально створеною благодійною організацією. Щорічно понад 1,3 мільйона туристів приїжджають сюди, щоб помилуватися безліччю рідкісних тварин, серед яких буйвол Конго, Блакитноокий какаду, крилан Родрігес і Птах-носоріг.


6. Зоопарк Шенбрунн
Знаходиться цей зоопарк в Австрії і є одним з найстаріших і найвідоміших зоопарків у цьому списку. Вперше зоопарк, побудований за наказом імператора Священної Римської імперії Франциска I, прийняв відвідувачів в 1752 році. Тут утримується понад 500 видів тварин.


7. Зоопарк Австралії
Приїхавши на знамените Сонячне Узбережжя в штаті Квінсленд, варто обов’язково відвідати зоопарк Австралії, який займає площу в 500 акрів. Належить він Террі Ірвін, вдові «Мисливця на крокодилів» Стіва Ірвіна. На території зоопарку можна максимально наблизитися до тварин і навіть погодувати крокодилів.


8. Зоопарк Йокогами
Зоопарк Йокогама найвідоміший в Японії. На його території не тільки утримуються тварини, але і розміщуються ігрові зони, бари і безліч пішохідних доріжок.


9. Берлінський зоопарк
Цей зоопарк не тільки старий, але і найбільш відвідуваний у всій Європі. Щорічно його відвідують більше 3 мільйонів чоловік. Тут можна побачити понад 20 тисяч тварин, що представляють 1500 різних різновидів. У Берлінському зоопарку можна не тільки погодувати звірів, але і максимально наблизитися до хижаків.


10. Базельський зоопарк
Цей найстаріший і найбільший зоопарк Швейцарії розташований у Базелі. Свою популярність він здобув завдяки успіхам у програмах збереження вимираючих видів тварин.

Натхнення: daypic.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button