Поради

Кредит в онлайн-режимі: найважливіші моменти

Сучасні українці вже давно звикли до фінансових злетів і падінь. І, як винахідливий народ, ми вже давно знаємо шляхи виходу зі скрутного становища. Найпоширеніший спосіб вирішення проблеми тимчасового дефіциту коштів – онлайн-кредит. А все тому, що небанківські організації, які спеціалізуються на інтернет-позиках, працюють оперативно, дозволяють зберегти фінансову незалежність у своєму оточені.

онлайн-кредит

Не всі користувачі вирішують проблеми таким зручним способом. А все через брак інформації. Українців, які ще не мають досвіду у співробітництві з мікрофінансовими організаціями, цікавить чимало запитань. Пропонуємо відповіді на найпоширеніші з них.

Як отримати онлайн-кредит

Дехто вважає, що надійніше і простіше звернутися за фінансовою підтримкою до звичайного банку. Але не слід забувати, що такий метод має кілька недоліків: як мінімум це необхідність збирати багато документів та довго очікувати рішення. А оформити кредит онлайн можна буквально за 30 хвилин. При цьому клієнт повинен мати під рукою лише паспорт та ідентифікаційний код.

Процедура отримання позики через Інтернет доволі проста. Все, що необхідно, це:

  • вказати потрібну суму і бажаний строк на спеціальному калькуляторі на сайті компанії;
  • зареєструватися та заповнити заявку;
  • після отримання позитивного рішення вивчити та укласти договір;
  • отримати кошти на активну банківську карту.

Не потрібно виходити з дому, відсилати які-небудь документи, надавати інформацію про наявність майна, яке можне служити заставою.

онлайн-кредит

Хто отримує відмову

Статистика свідчить, що більшість звернень громадян України отримують позитивну відповідь у разі звернення до МФО. Але трапляються випадки, коли компанія не готова до співробітництва. Зазвичай причинами таких ситуацій стають:

  • Погана кредитна історія. Тисячі українців отримують онлайн-кредити, не зважаючи на те, що не можуть похвалитися кристально чистою фінансовою репутацією. Це стосується людей, які у минулому мали невеликі прострочки Однак у випадках, коли потенційний клієнт занесений до чорних списків банків, він навряд чи зможе отримати онлайн-кредит.
  • Некоректне подання інформації. Слід уважно перевіряти поля анкети, перш ніж відправляти заявку. Помилки можуть бути визначені як навмисне спотворення даних. За таких обставин МФО відмовляє користувачу.
  • Неактивна банківська картка. Якщо при заповненні анкети вказують прострочену або заблоковану картку, потенційний клієнт отримує відмову. Те саме трапляється, коли людина вписує реквізити рахунку, зареєстрованого на чуже ім’я.

Якщо взяти до уваги основні моменти, можна підвищити свої шанси на отримання мікропозики. Необхідно пам’ятати і те, що слід вчасно погашати заборгованість. Це не тільки практично гарантує позитивну відповідь під час наступних звернень, а й покращує кредитну історію.

На яку суму можна розраховувати

Необхідно одразу відмітити, що мікрокредити мають певні обмеження. Так, вони не підійдуть тим, кому потрібна сума у кілька десятків тисяч гривень. За такими коштами краще звернутися у відділення звичайного банку. А МФО зазвичай готові надати клієнтам до 10 000 гривень. Але під час першого звернення не слід розраховувати на максимальну позику. Для новачків діють пільгові тарифи та обмеження сум до 3 500 гривень

Що стосується термінів, то тут теж є певні межі. Договір укладається максимум на 30 днів. Але більшість авторитетних макрофінансових організацій дозволяють користувачам подовжувати за необхідності строк дії договору на певних умовах.

онлайн-кредит

Як вибрати гідну довіри МФО

Напевне, єдина причина, з якої ще не всі українці звертаються до МФО у скрутному становищі – невпевненість у чесності спеціалізованих компаній. Але якщо з розумом підійти до вибору, зіткнення з аферистами виключається. Як же знайти чесну та надійну макрофінансову організацію?

Насамперед необхідно вивчити інформацію стосовно обраної МФО, що є в Інтернеті. Підійдуть відгуки на спеціалізованих ресурсах. Також не зайвим буде знайомство з різноманітними рейтингами, статтями, оглядами. Публікації та коментарі користувачів допоможуть скласти власне враження про діяльність тієї чи іншої організації.

Відкритість компанії – її перевага. Якщо МФО пропонує ознайомитися з усіма умовами договору ще на попередній стадії, значить, вона не намагається застосувати приховані платежі та додаткові комісії. Окрім того, про прозорість роботи свідчать і такі, здавалось би, дрібнички, як різноманітні контакти. Якщо для зворотного зв’язку клієнтам пропонується лише адреса електронної поштової скриньки, це має насторожувати. А от різні способі зв’язку зі службою підтримки – ознака гідного і авторитетного партнера.

Оформивши та повернувши вчасно мікрокредит, людина отримує можливість самостійно вирішувати свої фінансові труднощі, не втягуючи у проблеми друзів та близьких. Це найкращий та найшвидший спосіб виплутатися зі скрути.

Кнопка «Наверх»