Гумор

Крижана голова Трампа стане індикатором глобального потепління

В Арктиці збираються створити крижаний монумент – голову президента США Дональда Трампа. Таким чином фінська неурядова організація «Талий лід» має намір привернути увагу світової громадськості до танення арктичних льодів, до проблеми глобального потепління, яке загрожує не лише Півночі, а всій планеті. Активісти компанії коментують, що часто люди вірять тільки в те, коли бачать своїми очима. Тому вони хочуть звести пам’ятник для землян, щоб ті на власні очі бачили, як буде танути скульптура. Для цього льодовик, на якому працюватимуть скульптори, а далі стоятиме «Трамп», по периметру оточать веб-камерами, що вестимуть прямі трансляції в реальному часі.

Монумент повторить за стилем відомого барельєфу на горі Рашмор в США – це висічені в скелі голови 4-х американських президентів. Крижану скульптуру планують зробити вдвічі більшою за габаритами: 35 м у висоту проти 18 м; у ширину і глибину – близько 20 м. Безпосередньо його створенням займуться фінські і монгольські скульптори. Робота повинна зайняти чотири тижні. У пам’ятника вже є назва – Трампмор. Передбачуваний бюджет проекту складає 400 тис. євро. Для здійснення своєї ідеї учасники НУО щодо захисту Арктиці створили сайт «Project Trumpmore», на якому розповіли про проект і висловили надію на всебічну допомогу і матеріальну підтримку.

Президент США вже не раз ставив під сумнів теорію глобального потепління клімату. У зв’язку з цим у 2017 році країна вийшла з Паризької угоди по клімату, оскільки, за словами Трампа, вона не відповідає інтересам Америки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button