Гумор

Чи можна сп’яніти, якщо занурити в алкоголь ноги?

Звичайно, ні, скажете ви, і будете абсолютно праві. Однак щось все-таки породило подібний міф в Данії, згідно з яким алкоголь всмоктується в кров через ноги і призводить до того ж ефекту, якби потрапив в організм природним шляхом.

Результати дослідження опубліковані у виданні BMJ.

27-12-14-foto-600x400-1

Автори на чолі з доктором Пітером Ломмером Крістінсеном з лікарні Хіллерод в Данії повідомили, що наукове дослідження міфу позбавило місцевих студентів від марної трати часу і грошей на безглузді експерименти.

У дослідженні взяли участь три дорослих добровольця. Жоден з них не мав хронічних захворювань шкіри або печінки, не захоплювався алкоголем або психотропними речовинами, не перебував у будь-якій місцевій групі анонімних алкоголіків, не потрапляв у серйозні халепи і не брав участі в соціально ризикованих заходах, пов’язаних з алкоголем, за тиждень до дослідження.

[ads2] За 24 години до експерименту добровольці не мали права споживати ані краплі алкоголю, і перш ніж занурити ноги в раковину з горілкою, здали кров на аналіз. Протягом трьох годин кожен учасник тримав ноги зануреними в алкоголь, і кожен півгодини у нього брали кров на аналіз.

Читайте також: Алкоголь в раціоні приматів став еволюційною перевагою

Кожен з учасників самостійно оцінював свою ступінь сп’яніння за шкалою від 0 до 10, зокрема на предмет упевненості в собі, бажання поговорити або навіть обійняти кого-небудь.

Результати показали, що через три години в крові учасників концентрація алкоголю не підвищилася абсолютно.

Нптхнення: mednovelty.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button