Авто

Кросовер Rolls-Royce назвуть на честь найбільшого алмазу

У пресі вже давно ходять чутки, які періодично підігріваються офіційними особами, про те, що британський виробник розкішних автомобілів займається розробкою першого в своїй історії позашляховика. Німецький Autobild передає, що кросовер носить внутрішньокорпоративне ім’я «Cullinan» – це ім’я носив найбільший алмаз у світі.

foto_cikavosti_16.06.2014-01_resized

«Куллінан», він же «Зірка Африки» був виявлений в британських володіннях на території нинішньої ПАР в 1905-му році. Точна маса алмаза – 3106,75 карата, що дорівнює 621,35 грама. Названий на честь власника копальні Томаса Куллінана, алмаз був частинкою крупнішого кристала, який так і не був знайдений. У наш час ціна подібного алмазу еквівалентна вартості не менше ніж 94 тонн чистого золота (ціна 1 тонни золота становить близько $ 55 мільйонів).

Читайте також: Land Rover назвав новий міський кросовер Landy

Перший Rolls-Royce підвищеної прохідності отримає нову універсальну платформу, яка дебютує на представницькому седані BMW 7-ї серії. Підвіска у нього буде незалежною, на подвійних поперечних важелях спереду і багатоважельна ззаду, і найголовніше – на пневматичних опорах, не тільки для зразкової плавності ходу, але також для поліпшення прохідності. У цьому відношенні Rolls-Royce повинен покласти на лопатки не тільки позашляховик Lamborghini, але і майбутній «багатоцільовий» Bentley. Хоча до рівня «Рейндж Ровера» модель навряд чи добереться – Rolls-Royce ніхто не очікує бачити на справжньому бездоріжжі.

foto_cikavosti_16.06.2014_resized

Варіанти двигунів поки також невідомі. Офіційні представники Rolls-Royce ухиляються від наполегливих запитань журналістів. Однак є інформація, що під могутнім капотом кросовера Rolls-Royce Cullinan буде знаходиться двигун V12 поряд з електричним мотором. Отож, можна припустити, що в 2018 році британці представлять гібридний позашляховик, з оптимізованим крутним моментом і вражаючою потужністю.

Кросовер Cullinan з’явиться у продажу через 4 роки, а вартість нової моделі складе 327 000 доларів. Британці планують продавати по 2000 кросоверів щорічно, причому основними ринками збуту будуть Близький Схід і США.

Якщо ви також власник позашляховика і вам потрібно провести планове сервісне обслуговування, чи ремонт кузова або фарбування вашого авто, звертайтеся в http://ase-avto.com/ – автоцентр Європа, який займається автосервісом повного циклу, що включає в себе всі види технічного ремонту, автоекспертизу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button