Різне

Що краще, фотоепіляція або лазерна епіляція?

foto_cikavosti_16.06.2014-02_resizedСеред величезного різноманіття процедур, застосовуваних у косметичних салонах, епіляція, напевно, вважається найпоширенішою серед жінок, незалежно від їхнього віку. Але вона цілком актуальна і для сильної половини, яка страждає від рясного росту волосся. Сьогодні серед лазерних процедур з видалення волосся нйбільш популярні фотоепіляція або лазерна епіляція. Ці два способи мають схожу основу – видалення волосся за допомогою лазерних випромінювань різних спектрів. І часто така схожість ставить людей у ??безвихідь.

Багато косметичних центрів, щоб підняти престиж фотоепіляції твердять, що тільки такий процедурний метод застосовується до будь-якого типу волосся. Фотоепіляцію можна застосовувати до всіх типів волоса, крім сивого, але це буде не єдиною її відмінністю від лазерної епіляції. Поширення лазерної косметології дозволяє урізноманітнити типи лазерів, що працюють з забарвлюючим пігментом шкіри. Ще кілька років тому лазерна епіляція мала ефект тільки з темним волоссям на світлій шкірі, сьогодні ж така процедура проводиться на будь-яких типах волосся. Але в будь-якому разі, що краще лазерна або фотоепіляція вирішувати тільки вам.

Незважаючи на чималу схожість цих процедур, у них є ряд значних відмінностей, які на результат ніяк не впливають.

Метод дії

До методів впливу відноситься спектр світлових хвиль і типу лазерів, що застосовуються при проведенні процедур. Для лазерної епіляції тип лазера підбереться індивідуально відносно рівня меланіну у шкірі і кольору волосся, тоді як для фотоепіляції існує спеціальний апарат, який комбінує в собі лазери різних спектрів і передбачає опціальне включення або виключення будь-яких додаткових типів лазера.

При лазерній епіляції застосовується певна довжина хвилі, а при фотоепіляції спектр лазерних хвиль коливається від 560 до 1200 нм і їх дія на шкіру відбувається одночасно. Звідси виходить, що фотоепіляція в деяких умовах стане універсальною для будь-якої косметичної процедури, де потрібно якісний вплив на меланін і оксигемоглобін.

Апаратна складова

Полягає у функціональній особливості апарату, що дозволяє в меншому або більшому ступені обробляти шкіру. Апарат для фотоепіляції влаштований так, щоб поєднувати на поверхні головки весь комплекс світлових випромінювань різних спектрів, що автоматично збільшить ділянку оброблюваної поверхні.

В апараті для лазерної епіляції всі функції здійснює один лазерний промінь, тому зона оброблюваної поверхні набагато менша, але в той же час ступінь впливу лазера вищий, тобто волосся видаляється на сто відсотків. Тим паче, що лазерна епіляція ціни Львів в сучасних салонах доступніша, аніж процедура фотоепіляції.

Кількість сеансів

Окрім того, при фотоепіляції потрібна більша кількість процедур, ніж для лазерного видалення, і це незважаючи на те, що апарат здатний обробляти значно більші ділянки на тілі. Пов’язано це з тим, що за один сеанс не весь волосяний покрив на оброблюваній ділянці потрапляє під випромінювання, а це зумовлює неодноразове проведення процедур на одних і тих же площах.

При лазерній ж епіляції відбувається точна обробка кожного волоска в спектрі лазера, і всі волоски, що знаходяться в активному рості знищуюються. Тому істотно зменшиться кількість процедур, які потрібні для повного видалення волосся з припиненням їх росту або уповільненням.

Тривалість процедур

Тривалість – один з основних факторів і каже він на користь фотоепіляції. Завдяки унікальній конструкції установки з видалення волосся таким способом, час на процедуру скоротиться в кілька разів порівняно з лазерною епіляцією. Так епіляція лазером верхньої губи займають 15-17 хвилин, тоді як на сеанс фотоепіляції на цій області піде не більше 7 хвилин.

Ціна

Вартість тієї чи іншої лазерної процедури вважається важливим критерієм для клієнта при виборі. На превеликий жаль, дорогі процедури кожному не доступні, а оптимальне поєднання якості і ціни практично неможливо знайти.

Ціноутворення на лазерні процедури багато в чому залежать від вартості обладнання і вживаних препаратів. Універсальність установок для фотоепіляції і застосування їх в різних косметологічних галузях, не пов’язаних з видаленням волосся, обумовлюють значну вартість на обладнання. Звідси, ціна процедур фотоепіляції помітно вища в порівнянні з такими ж процедурами, виконуваними звичайним лазером.

Результат

Багато салонів, щоб залучити клієнтів, заявляють, що та чи інша епіляція безболісна або більш ефективна. Насправді ж вони обидві достатньою мірою хворобливі, але потік холодного повітря або анестетичного гелю дозволяють знизити дискомфорт до мінімуму. Неприємні відчуття виникнуть тільки під час самої процедури.

Ефект у обох процедур теж ідентичний. Зауважте, що ріст волосся після закінчення курсу не припиниться назавжди. Звичайно, він сильно сповільнюється і протягом якогось періоду волосся не росте, але через певний термін ріст поновлюється, і процедури повторюють знову.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button