Поради

Критерії вибору крісла для офісу

Офісне крісло, в якому фахівець проводить більшу частину робочого дня, має бути функціональним, практичним, надійним, привабливим зовні і, звичайно ж, комфортним. Тривале сидіння на незручному стільці навряд чи підвищить працездатність. До того ж щоденне проведення часу на такому кріслі може привести до хронічних хвороб опорно-рухового апарату. Тому до вибору виробу для офісної роботи слід підійти з усією уважністю. Розглянемо, яким має бути офісне крісло, і на що слід звернути увагу при виборі.

офісні крісла від Нового стилю

Різновиди крісел за призначенням

За даним принципом офісні крісла поділяються на вироби для:

• керівної ланки, які виробляють з дорогих матеріалів, регульовані по висоті, нахилу спинки, плюс вони володіють зручними підлокітниками і підголовником;
• персоналу – з якісних, але не надто дорогих матеріалів, з можливістю регулювати висоту;
• відвідувачів, які можуть бути цілком простими, але надійними моделями, без додаткової функціональності.

Крісло для керівника має бути солідним за зовнішнім виглядом, щоб підкреслити статус власника. Дуже добре, якщо будуть мати місце масажні зони або функції розгойдування. Матеріал для оббивки повинен бути дорогим і респектабельним. Наприклад, шкіра.

Крісла для офісних співробітників можуть бути комп’ютерними і операторськими. У першому випадку вони повинні бути мобільні, в другому – регульовані по висоті, куту нахилу спинки.

Найпростішими є вироби для відвідувачів і проведення конференцій. Ніяких додаткових функцій тут не потрібно. Але вони повинні відповідати загальній стилістиці приміщення.

Підстава і каркас – найважливіші елементи офісного крісла

За своїм основи моделі поділяються на:

• стаціонарні;
• мобільні.

Стаціонарні крісла можуть бути поворотними, з обертовим механізмом сидіння; на 4-х опорах або одній рамі; на хрестоподібній опорі без коліщаток. Вироби відмінно вписуються в конференц-зали, в приміщення для прийому відвідувачів і можуть призначатися для співробітників офісу.

Мобільні моделі являють собою сидіння зі спинкою на коліщатках, які легко пересуваються при необхідності. Варто сказати, що вироби на опорах або 4-х ніжках відрізняються стійкістю, довговічністю і надійністю. Каркас може бути металевим або пластиковим.

До речі, далеко не завжди опора з металу якісніше від пластика. Виробники офісних крісел сьогодні використовують для виготовлення міцний пластик, який не поступається за надійністю металу. Головне при виборі – врахувати характеристики матеріалів. Допомогти з вибором можуть фахівці магазину відомого українського бренду Новий стиль, в якому представлений широкий вибір офісних крісел.

Сидіння і спинка – функціональність і комфорт

Сидіння для комфортабельності має бути округлої форми, мати невелику увігнутість посередині. З краю має бути ущільнення з вигином, щоб не відбувалося порушення кровообігу ніг.

Навіть найпростіші моделі мають функцію регулювання висоти робочого місця під зріст людини. Вдосконалені моделі забезпечені і регулюванням глибини посадки, що створює певний комфорт для сидячого. Сидіння може бути жорстким, напівм’яким і м’яким.

Якщо сидіти в кріслі співробітник офісу буде весь робочий день, то краще вибирати виріб з анатомічною спинкою. Така модель з точністю повторює форму спини людини і має велику поверхню дотику. Дуже добре, якщо в поперековому відділі сидіння присутній валик під поперековий прогин і є підголовник.

І, наостанок кілька слів про матеріал. Шкіра і якісний шкірозамінник надають кріслу престижний вид, але вимагають спеціального догляду. Текстиль відрізняється різноманітністю кольорів і фактур, але схильний до швидкого стирання, втрати привабливого зовнішнього вигляду. Сітка – стильний, сучасний матеріал, здатний пружинити, добре підтримувати спину і пропускати повітря. Виглядає вона добре і чудово підходить для офісних приміщень.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button