Технології

Транспорт майбутнього: Virgin Hyperloop показала, як буде виглядати вакуумний потяг компанії

Virgin Hyperloop показала перші рендери своєї капсули Hyperloop. Відео компанії також демонструє, як буде виглядати посадка пасажирів і подорож на вакуумному транспорті із запаморочливою швидкістю.

Дизайн капсули схожий на сучасну електричку, в якій немає вікон. Однак на стелі «вагона» зроблений віртуальний люк, за допомогою якого імітується сонячне світло і час доби. «Більшість людей не відчувають руху, якщо в приміщенні немає вікон», – коментує відсутність вікон Клінт Рул, саме він займався впровадженням динамічної системи зовнішнього освітлення.

Інтер’єр капсули виконаний в мінімалістичному стилі, проте дизайнери проявили величезну увагу до деталей. Всередині є і бездротова зарядка, і світлодіодні повідомлення, і невеликі столики. «Сьогодні йдеться не тільки про те, щоб дістатися з одного місця в інше, а й про те, щоб зробити це комфортно», – розповідає Сара Лучіан, керівник відділу пасажирських перевезень Virgin Hyperloop. Представники компанії вважають, що дизайн повинен бути максимально простим, але продуманим.

Virgin Hyperloop планує запустити транспорт до 2030 року. На сьогодні компанія вже провела тест системи з пасажирами всередині. За 15 секунд капсула подолала відстань в 500 метрів (160 км / год). Метою проєкту є розвиток швидкості по вакуумному трубопроводу до 1223 км / год. Попереду у компанії ще багато справ, оскільки до 2025 року вона планує здати сертифікацію безпеки, а також зараз представники Virgin Hyperloop ще не змогли знайти рішення, яке зробило б Hyperloop доступним за ціною кожній людині.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button