Поради

Куди вкласти гроші в 2016 році щоб заробити

Інвестиції це сучасний і ефективний спосіб заробити. Мистецтво заробляти постійно еволюціонує і вимагає свіжих рішень. Тому, давайте розглянемо робочі і актуальні варіанти куди вкласти гроші в 2016 році щоб заробити.

29-01-16-foto-600x400-1

Під впливом нових технологій і віянь, виникають все нові можливості для інвестування. Частина з них виявляється цілком ефективною та життєздатною. Інші виявляються слабкою ланкою.

Завдання успішного інвестора полягає в тому, щоб вибрати правильні напрямки і заробити якомога більше. При цьому, важливо опрацювати всі можливі шляхи зниження інвестиційних ризиків. Безумовно, це досить важке завдання. Але давайте вирішимо його.

Звичайно, існує цілий ряд хитрих схем, які приносять шалені прибутки. Але ми з Вами розглянемо тільки законні і більш-менш зручні для реалізації.

Вкладення в нерухомість

Одна можливість, куди вкласти гроші щоб заробити в 2016 році – це нерухомість. Людям потрібно десь жити. Дах над головою – це одна з базових потреб людини.

Нерухомість – це один з найнадійніших інструментів для вкладення грошей. При цьому, бажано прорахувати і врахувати всі моменти. При грамотному підході, нерухомість може принести 22-30% прибутку за рік. В окремих випадках можна заробити і більше 100%.

Вважається, що нерухомість вимагає дуже великих грошових вливань. Насправді, є цілком прийнятні варіанти для інвестицій. Можу сказати на своєму досвіді: вкладення в нерухомість це доступно і вигідно.

Довірче управління

Мова йде про технології PAMM і Multi-Account-Management. Це ще одне сучасне рішення, що дає відповідь на питання куди вкласти гроші в 2016 році. Суть в тому, щоб вибрати ефективного керуючого, який здатний стабільно показувати прибутковість без критичних ризиків для капіталу інвесторів. Для того, щоб почати інвестувати, потрібно вибрати одного (а краще кількох) брокерів, що надають подібні послуги. Потім, на майданчику брокера слід проаналізувати наявних керуючих і вибрати кращих з них.

Про яку прибутковості йдеться? Реалістичні цифри знаходяться в діапазоні 50-150% річних. Все що вище – за межею розумного ризику. При цьому, чим краще диверсифікований інвестиційний портфель – тим менший ризик отримання збитків.

Вкладення в дорогоцінні метали

Благородні метали завжди представляли цінність для людей. Тому зараз, як і колись, існуємо маса способів озолотитися на золоті. :-) І не тільки на золоті.

Срібло, платина і паладій теж можуть принести гарний прибуток для інвесторів. Зараз для цього існує безліч способів: від покупки зливків до біржової торгівлі. Це вигідно, це просто і це в тренді.

Вкладення в доменні імена

Цей вид інвестицій тільки звучить екзотично. Насправді, інвестиції в інтернет – домени (назви сайтів) вже давно перетворилися на вигідний бізнес. Найбільша угода з продажу домену принесла інвестору 360000000 доларів! Тому не зволікайте! А для отримання коштів в інвестиці. скористайтеся https://credit365.ua/.

Вкладення в хайп

Високоприбуткові проекти, хайп або, по-просту «хайпи» – це найпростіший і вигідний варіант, куди можна вигідно вкласти гроші. Таких проектів сьогодні безліч. Але гідних уваги з них дуже мало.

Як правило, інвесторам пропонується вкласти в гроші в інноваційний проект або стартап. При цьому, завжди слід аналізовать якість і правдивість кожного конкретного хайп-проекту.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button