Поради

Особливості та переваги використання 4G Wi-Fi роутера

Сьогодні без використання інтернету важко уявити життя будь-якої пересічної людини. В інтернеті навчаються, спілкуються та працюють, тож важливо мати способи швидкого виходу в глобальну мережу. До таких належать 4G Wi-Fi роутери. Купити обладнання можна у магазині «Modem» за посиланням. Товари швидко відправляють до одержувачів по території країни. 

Особливості роботи роутера 4G Wi-Fi

Для виходу в інтернет потрібно використовувати мобільні пристрої, оснащені модулями 3G чи 4G. До них належать смарт-годинники, планшети, мобільні телефони, ноутбуки тощо. Щоб під’єднати кілька пристроїв одночасно та мати високу швидкість інтернету, краще придбати роутер 4G. Він забезпечить безперебійне з’єднання ґаджетів у радіусі кількох метрів, а підключити можна одразу декілька пристроїв. 

Роутер працює від сім-карти одного з операторів, який надає послуги зв’язку на території України. Щоб розширити радіус покриття роутера, можна доповнити обладнання антеною. Стаціонарні прилади добре себе зарекомендували у місцях, де неможливо використовувати дротовий інтернет, наприклад в автомобілях чи заміських будинках. 

Переваги використання роутера 4G

Сучасні пристрої для під’єднання до мережі інтернет мають чимало переваг та підходять для багатьох категорій користувачів. Беззаперечні плюси переносних моделей з сім-картою:

  • невеличкий розмір, що дозволяє носити прилад у кишені;
  • середній час автономної роботи до 20 годин завдяки потужному акумулятору;
  • середня швидкість100-150 мбіт/с;
  • радіус покриття 15-20 метрів та роздача сигналів для 15 пристроїв;
  • автоматичне встановлення драйвера: немає потреби підключатися до комп’ютера.

Виробники пропонують роутери з додатковими опціями, які показують інформацію про рівень заряду на екрані, якість сигналу, трафік тощо. Завдяки пристрою користувачі можуть переглядати відео високої якості на кількох ґаджетах. 

Чимало моделей роутерів підтримують карти кількох операторів мобільного зв’язку. Купувати 4G-пристрій вигідно тому, що людина платить за один тариф, незалежно від кількості підключених мобільних приладів. 

За якими параметрами потрібно обирати 4G-роутер

При виборі 4G-роутера потрібно в першу чергу визначитися з типом моделі. Пристрої поділяються на два види: стаціонарні та переносні. Стаціонарні моделі краще встановлювати у місцях, де немає дротового з’єднання з мережею. 

Мобільні пристрої вигідно купувати тим, хто багато подорожує. Для встановлення в транспортних засобах краще застосовувати автомобільні роутери. До інших характеристик, на які потрібно зважити, належать:

  • радіус дії приладу: його можна збільшити, використавши додаткову антену;
  • скільки карт може підтримувати роутер одночасно;
  • кількість мобільних пристроїв, які можна приєднувати до роутера одночасно;
  • швидкість з’єднання: цей параметр не може перевищувати швидкість, яку пропонує мобільний оператор зв’язку. 

Скільки коштує та де придбати Wi-Fi роутер 4G

На ціну приладу впливають кілька факторів. Перш за все, це торгова марка. Продукція відомих виробників має більший попит, адже встигла завоювати довіру споживачів, отримати позитивні відгуки покупців. Люди схильні довіряти відомим брендам, проте це не значить, що молоді компанії виготовляють неякісну продукцію. 

Ціна роутера напряму залежить від характеристик, функціоналу, додаткових можливостей техніки. Прості моделі, які підтримують роботу кількох мобільних приладів, можна придбати за тисячу-півтори гривень. Важливо купувати техніку у перевірених продавців. 

Магазин «Modem» співпрацює лише з надійними виробниками мобільного обладнання, які надають гарантію якості на свою продукцію. Консультанти здійснюють безкоштовні консультації телефоном та на сайті магазину.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button