Поради

Київлінза – запорука здорового зору.

Київлінза

Згідно даних Всесвітньої організації охорони здоров’я більше 2 млрд. людей страждають від порушення функцій зору. Статистика вражає, практично кожен четвертий житель Землі має поганий зір! Причини цього бувають різними, не будемо вдаватися в деталі, проте є один відомий факт – своєчасна діагностика, профілактика та корекція можуть попередити, або й зупинити розвиток проблем та навіть покращити стан зору.

Київлінза – один з найкращих інтернет-магазинів оптики в Україні, створений на базі мережі оптик Києва. Завдяки нам Ви зможете поглянути на світ здоровими очима –  https://kievlinza.ua/

Kievlinza пропонує свої послуги з діагностики зору та підбору оптимальних засобів його корекції. Магазин налагодив співпрацю із провідними виробниками оптичної продукції, наш товарний ряд представлений найкращими європейськими та світовими брендами. Товари сертифіковані у відповідності з правовими нормами України, вони успішно пройшли усі перевірки та володіють 100% гарантією якості.

Київлінза

Наш асортимент:

  • Оправи та лінзи.
  • Окуляри для корекції зору.
  • Сонцезахисні окуляри.
  • Контактні лінзи (в тому числі кольорові).
  • Розчини для догляду за лінзами.
  • Очні каплі.
  • Аксесуари.

Інтернет-магазин приймає онлайн замовлення з усіх куточків України та виконує їх доставку в той же день. Підбір оптики можна провести безпосередньо на головній сторінці сайту, вказавши дані прописані в рецепті. Якщо ж Ви знаходитеся в Києві, тоді завітайте в один із наших салонів, адреси яких вказані на сайті. В салоні можна отримати безплатну комп’ютерну діагностику зору та з допомогою професійного оптометриста підібрати оптимальний засіб корекції. Процедура займає всього лиш 20 хвилин!

Київлінза притримується лояльної цінової політики. Весь спектр продукції відпускається за конкурентними цінами. Також у нас діє ефективна система лояльності, яка передбачає акції, бонуси та знижки, що зроблять покупку ще більш вигідною. Окрім того, ми запровадили спеціальну соціальну програму, якою можна скористатися за індивідуальним рецептом.

Solente від Kievlinza.

Якщо Ви бажаєте сформувати гострий зір за доступною ціною, використовуючи високоякісну оптику. Тоді можемо запропонувати продукцію власної торгової марки Solente. Ми зібрали для найбільший асортимент оптичної продукції в Україні! Зокрема хочеться виділити лінзи Impero і Sitara з високими показниками кисневого проникнення, вони отримали безліч схвальних відгуків від наших покупців.

Наші вироби успішно пройшли державну сертифікацію та володіють гарантією якості. Вони на практиці довели свою високу ефективність, тому уже багато років користуються популярністю у покупців. Ціна на вироби Solente залишається доступною для всіх категорій клієнтів. Оптові та постійні покупці можуть розраховувати на вигідні персональні пропозиції та можливість реалізації довготривалої і взаємовигідної співпраці.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button