Поради

Настільний вентилятор

Коли настає літо, у багатьох регіонах країни приходять дійсно спекотні дні, коли працювати і навіть просто дивитися телевізор стає просто неможливо через нестерпну спеку. Звичайно, покупка і установка кондиціонера – відмінний вихід з положення, який буде рятувати вас від високих температур з року в рік. Але якщо матеріальне становище не дозволяє такої «розкоші», невелику допомогу з річною спекою надасть вентилятор. Зараз в ходу підлогові моделі, які не відрізняються малими габаритами. Проте в деяких випадках набагато зручніше користуватися маленьким настільним вентилятором.

08-07-15-foto-600x344-1

Переваги і недоліки настільного вентилятора

Настільний вентилятор, так само, як і його «старший брат» – напольный, являє собою електромотор та вісь, на якій обертаються лопаті, що змушують перемішувати повітря і тим самим створюють у певному напрямку бажаний протяг в приміщенні.

Звичайно, головним «плюсом» цього пристрою є його дешевизна у порівнянні не тільки з кондиціонером, але і підлоговим вентилятором. Крім того, такий прилад через невеликі габарити можна переносити і експлуатувати в будь-якому приміщенні, навіть в комірчині. Звідси випливає ще одна перевага настільного вентилятора – легкість транспортування і зберігання.

І, зрозуміло, що без мінусів не обійтися. Головний недолік – невелика потужність. Звідси випливає і другий мінус – обмеженість в охолодженні. Радіус дії підлогового вентилятора вкрай невеликий – не вся кімната, а лише її кут, наприклад, письмовий стіл, диван, робоче місце на кухні.

Як вибрати кращий настільний вентилятор?

Якщо ви вирішили придбати такий необхідний «аксесуар», як настільний вентилятор, рекомендуємо звернути увагу на декілька нюансів. По-перше, це, звичайно ж потужність, тобто продуктивність приладу. Для такого типу вентилятора оптимальною можна вважати потужність в 30-40 Вт.

Перед покупкою обов’язково поцікавтеся рівнем шуму приладу. Справа в тому, що через обмеження радіусу обдування пристрій напевно буде встановлено неподалік від вас. Через роботу мотора і лопатей відтворюється гул, який може дратувати, заважати працювати або спати. Тому особливою популярністю користується практично безшумний настільний вентилятор, чий рівень шуму не перевищує 30 дБ.

Не забудьте і про свою безпеку. Важливо, щоб лопаті вентилятора були прикриті захисною решіткою. Правда, шкодливі пальчики маленького вона не врятує. До речі, якщо говорити про лопаті, зверніть увагу і на їх діаметр – чим він більший, тим інтенсивніше відбувається охолодження. Для безпеки важлива і стійкість підставки вентилятора.

Якщо ви хочете, щоб ваш настільний вентилятор обдував якомога більше території, виберіть модель з найбільшим кутом повороту – 85-100.

Крім того, при експлуатації можуть бути важливі додаткові параметри, наприклад, довжина проводу (оптимально 1, 45-2 м), кількість швидкостей (мінімум 2), робота від мережі/USB-порту або наявність пульта управління. В деяких місцях досить зручно користуватися настільним вентилятором на прищіпці. Правда, такі моделі відрізняються невеликим діаметром лопатей (15-20 см) і низькою потужністю (15-20 Вт).

Лідерами продажів настільних вентиляторів вважаються бренди Vitek, Supra, Bimatek, Daewoo, Delta, Timberk.

До речі, нещодавно був створений безлопатевий настільний вентилятор, робота якого заснована на всмоктуванні повітря двигуном через дрібні отвори в кільце аеродинамічної форми. Завдяки йому потік повітря повертається назад в посиленій формі і більш прохолодним. Вважається, що такі моделі практично безшумні і споживають менше електроенергії. Але зате вони досить дорогі.

Натхнення: womanadvice.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button