Поради

Модний малиновий. Ягідні кольору в інтер’єрі

Ягідні кольори актуальні не тільки в одязі, але і в інтер’єрі. Модний малиновий декор — хіт сезону.

Модный малиновый. Ягодные цвета в интерьере

Малиновий інтер’єр — яскравий авангард або ніжна класика

Малиновий буває різний. Соковитий, насичений, яскравий підійде для сучасного інтер’єру. Приглушений, з сріблястим відтінком — для романтичних спалень у стилі рококо і класичному. Малиновий можна використовувати як елемент декору, тоді стандартно оформлена кімната стане вишуканою і неповторною.

Аксесуари кольору малини — що підійде для квартири

Якщо малиновий колір здається вам занадто яскравим для оформлення стін, використовуйте його в елементах декору. На кухні це може бути яскравий холодильник і світильники, в кімнаті — як ніби просочений фарбами літа килим або настінне панно. Малинові подушки на світлому дивані виглядають неймовірно актуально. Рамки картин у кольори соковитих ягід, полиця для телевізора, дитяче ліжечко — соковитий малиновий підходить практично для всіх предметів інтер’єру.

А приглушено малиновий колір добре виглядає в текстилі. Штори, скатертини, покривала — все, що струмує, спадає, красиво драпірується. Посріблені ранковою росою ягоди малини — штори такого кольору зроблять навіть похмурий ранок за вікном радісним та яскравим.

Малиновий в інтер’єрі — корисні якості кольору

Малиновий — холодний колір. А це значить, що він збільшує простір. Пофарбуйте світлим малиновим стіни невеликої кімнати, і вона стане візуально ширшою.

Малиновий підійде для кімнат, в яких вікна виходять на північ. Цей яскравий колір замінить сонячні промені, приміщення не буде виглядати програшно. А на заході малиновий буде грати всіма гранями, роблячи атмосферу чарівної кімнати.

Натхнення: www.kakprosto.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть