Поради

Ламінована фанера – що це і де її використовують?

Лист із склеєних шарів шпону, вкритий спеціальною плівкою на основі паперу, просоченого фенолформальдегідною смолою – це і є ламінована фанера. Є багато напрямків використання ламінованоє фанери, один з яких – виготовлення міцних та стійких до зовнішніх факторів меблів. Завдяки її властивостям, застосування у матеріалу вкрай широке!

Особливості ламінованої фанери

Ламінована фанера компанії «» виготовляється із листів марки ФСФ – склеєних фенолформальдегідною смолою. Завдяки цьому, матеріал набагато краще протистоїть волозі та не деформується.

Листи фанери використовуються для багаторазових опалубних щитів – гладка поверхня дозволяє отримати рівні бетонні стінки, які не потребують додаткового вирівнюючого шару. Варто пам’ятати – кромки листів ламінованої фанери обов’язково зафарбовують водонепроникною фарбою в декілька шарів. А щоб бетонна суміш не приставала до поверхні, щити обробляють спеціальною змазкою для опалубки.

Також ламінована фанера ідеально підходить для обшивки кузовів вантажних автомобілів. Матеріал легко миється і пошкодити його доволі складно. Щоб підлога в кузові не ковзала, випускається фанера з сітчастою ламінацією такої ж щільності.

На що звертати увагу при виборі матеріалів

Щоб бути впевненим у якості придбаної продукції, варто вимагати у продавців сертифікати якості на їх товари. При цьому бажано самостійно перевіряти кожен лист на:

  • рівність – всі листи фанери повинні бути без вигинів та вм’ятин;
  • гладкість – шар ламінування не може мати жодних вкраплень чи повітряних бульбашок;
  • цілісність – хороша ламінація не буде відшаровуватись та сколюватись по краям листів.

Придбана у компанії «Транс Лок» ламінована фанера відповідає всім вимогам, в тому числі є безпечною для здоров’я, так як отримала клас емісії Е1 – гранична доза випаровування формальдегіду до 8 мг на 100 г.

Для максимального комфорту своїх замовників, «Транс Лок» пропонує додаткові послуги з розкрою та кромкування фанери. Більше не доведеться різати великі листи самотужки, намагаючись поміститись в невеличкій кімнаті. А меблева кромка перетворить обрізану деталь в уже готовий виріб – залишиться тільки встановити його в потрібне місце.

З «Транс Лок» навіть початківці зможуть створювати гарні та функціональні речі із ламінованої фанери. Тож чому б не почати вже зараз?


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button