Технології

Лас-Вегас: ліхтарі працюють від енергії Сонця і кроків пішоходів (відео)

Стартап EnGoPlanet протестував нові світлодіодні вуличні ліхтарі в місті, яке славиться своїми вогнями, яскравими сонячними днями і великою кількістю пішоходів.

На площі Лас-Вегас-Стріп команда встановила чотири «розумних» ліхтаря Smart Street Lights, що живляться від сонячної і кінетичної енергії. Фотогальванічні панелі і підніжні плитки не просто запалюють ліхтарі, але також приводять в дію камери спостереження і портативні зарядні станції. На стовпі є два USB-порту, до яких можна підключити смартфон.

Система використовує вигнуті фотоелектричні панелі для зарядки акумулятора, який живить енергозберігаючі світлодіодні вуличні лампи в нічний час. Коли сонце ховається за хмарами, в хід йдуть кінетичні плитки, встановлені у пішохідні доріжки. Вони підключені до трьох мікрогенераторів, і в залежності від тиску кроку, можуть виробляти від 4 до 8 Вт електроенергії.

Чотири ліхтаря забезпечені безліччю датчиків. Вони збирають різну інформацію: моніторинг навколишнього середовища, моніторинг якості повітря, відеоспостереження та всеохоплююча «розумна аналітика». Крім того, колір світлодіодного освітлення можна буде змінювати в залежності від сезону або напередодні свят.

Безумовним плюсом можна вважати екологічність технології. Згідно інформації EnGoPlanet, муніципалітети всього світу витрачають близько 40 мільярдів доларів на електроживлення вуличних ліхтарів. В процесі генерації електроенергії тільки для цих потреб щорічно виробляється 100 мільйонів метричних тонн вуглекислого газу. Дана технологія дозволить значно скоротити витрати і зменшити кількість вуглекислих викидів в атмосферу, повідомляє geektimes.ru

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button