Технології

Стартап Білла Гейтса створить авіапаливо зі спирту. На виробництво виділили $ 50 млн

Компанія засновника Microsoft виділила грант у розмірі $ 50 млн на будівництво першого комерційного заводу з виробництва екологічного авіапалива зі спирту.

Компанія Breakthrough Energy, заснована Біллом Гейтсом для підтримки проектів з переходу до зеленої енергетики, оголосила про виділення фінансування на будівництво заводу LanzaJet Freedom Pines Fuels з виробництва екологічного авіаційного палива.

Проект Freedom Pines Fuels стане першим у світі заводом з виробництва спирту для реактивних двигунів. За оцінкою компанії, виробництво буде запущено вже у 2023 році, а перехід на використання палива на основі спирту скоротить викиди парникових газів не менше ніж на 70% в порівнянні з викопним реактивним паливом.

Розрахункова виробнича потужність заводу становить 34 млн л екологічного авіаційного палива і 3,75 млн л відновлюваного дизельного палива на рік. Це майже в два рази більше загального обсягу екологічного авіаційного палива, яке виробляється в США нині.

У разі успіху проекту компанія планує розширити потужність і створити додаткові потужності в Північній Америці, Європі та Азії. Амбітна мета проекту виробляти понад 3,75 млрд л екологічного авіаційного палива на рік.

Breakthrough Energy Catalyst, яка забезпечує фінансування виробництва – це унікальна програма, яка об’єднує комерційні та некомерційні організації для фінансування проривних комерційних рішень в галузі зеленої енергетики.

Breakthrough Energy Catalyst – це новий спосіб для приватного сектора прискорити перехід на екологічно чисту енергію внаслідок фінансування проектів, які забезпечать вихід на ринок основних кліматичних рішень в терміни, необхідні світу. Роді Гідеро, виконавчий директор Breakthrough Energy


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments