Головна / Відео / Лавові Потоки знищують Гаваї

Лавові Потоки знищують Гаваї

600 будинків були зруйновані за п’ять тижнів в результаті сходу лави після виверження вулкана на гавайському Великому острові.

Туристична зона на Великому острові (він же острів Гаваї) повністю знищена. Як повідомляє телеканал, влада штату виділили 12 мільйонів доларів для допомоги острову.

Раніше повідомлялося, що жителі острова, чиї будинки були знищені, зможуть повернутися та зайнятися відновленням жител тільки після того, як вулкан охолоне, що може статися нескоро. Даних про те, коли потоки лави можуть уповільнити свій рух, поки немає. Проте не всі жителі налякані природною стихією. Так, у соцмережах стали популярні фотографії з людьми,які грають у гольф, на тлі вулкана, який вивергає лаву та попіл.

Влада Гавайських островів раніше оголосила евакуацію населення після виверження вулкана Кілауеа. ЗМІ повідомляли, що розпорядження про евакуацію торкнулося близько 10 тисяч осіб. Президент США Дональд Трамп оголосив острівний штат в Тихому океані зоною лиха у зв’язку з виверженням.

Кілауеа — один з найбільш активних діючих вулканів на Землі. Також Кілауеа вважається в традиційних віруваннях місцем проживання Пеле — гавайської богині вулканів.

 
comments powered by HyperComments