Поради

Лазерна корекція зору: скажи страху – ні!

Часом люди неправильно розставляють пріоритети в житті: купують дорогі автівки, подорожують світом, вкладають усе зароблене у власний бізнес. Разом із цим вони забувають про найдорожче – здоров’я. І якщо більшість хвороб потребують негайного лікування, то поганий зір «завжди може почекати». Багато хто думає саме так. Ми навчилися жити з окулярами, проте це не звільнило нас від дискомфорту, який вони спричиняють. І якби це було невиліковно, то не виникало б питання «навіщо?». Навіщо мучитись решту життя, якщо лазерна корекція здатна якщо не відновити повністю, то в рази покращити зір?

Відповідь проста – страх. Навколо цієї теми виникли сотні міфів, чуток і домислів. Вірячи їм, люди бояться йти на такий крок. Проте достатньо лише детально вивчити цю тему, проконсультуватися з лікарем, знайти гарних фахівців і провести лазерну терапію очей.

А щоби вам легше було зважитися на процедуру, наведемо кілька фактів, підтверджених наукою, лікарями та пацієнтами.

Боляче не буде

Кожна людина боїться болю й не хоче його відчувати. Лазерна корекція зору проводиться під крапельною анестезією, що виключає болісні відчуття. Вона легко переноситься пацієнтами будь-якого віку, не дає навантаження на серцево-судинну систему й інші органи.

У рідкісних випадках через кілька годин після процедури може відчуватися незначний дискомфорт, посилюватися сльозотеча, але протягом дня все нормалізується.

Госпіталізація не потрібна

Лазерна корекція проводиться миттєво. Середня тривалість операції – 5 секунд. Додаткова терапія проходить у режимі одного дня, тому лежати в лікарні немає потреби.

Період відновлення – до 2-х годин

Покращення зору відбувається поступово впродовж 1,5-2 годин. Повна нормалізація всіх зорових коливань може тривати до тижня, проте це не заважає вести звичний спосіб життя.

Негативні наслідки виключені

Головний страх кожного пацієнта, що після корекції з’являться ще більші проблеми із зором. Ці переживання цілком природні, проте необґрунтовані. Дані світової практики показують, що ймовірність розвитку побічних ефектів зведена до десятих часток відсотка. Сучасні комп’ютерні технології дозволяють проводити ретельну діагностику та надточне втручання. Лазерні системи досконалі, це дає можливість виміряти товщину рогівки, внутрішній тиск ока, визначити причину поганого зору, виявити протипоказання й потенційні загрози, спрогнозувати результат майбутньої корекції.

Таке обстеження вберігає пацієнта від небажаних наслідків, дає можливість лікарю не тільки впевнитися в доцільності лазерної терапії, але й підібрати оптимальний, індивідуальний метод проведення процедури.

Гірше не стане

Результат з роками не погіршується – це доведений факт. Ця терапія пройшла всі можливі клінічні випробування та підтвердила свою ефективність і безпечність. У широкій практиці вона використовується з 1985 року. Завдяки тому, що дія ексімерного лазеру спрямована виключно на рогівку, вона обмежена й контрольована, процедура не спричиняє жодних порушень у внутрішніх структурах ока. За всі роки випадків погіршення зору або його втрати внаслідок лазерного впливу зафіксовано не було.

Безпечно на 100%

Ексімерний лазер має високий рівень безпеки, виключає будь-який збій чи похибку. Під час його використання враховуються індивідуальні особливості зору пацієнта. Система апарата виявляє навіть найменші зміни мікроклімату в приміщенні, і якщо хоч один параметр не відповідає нормі, лазер не почне свою роботу.

Спрогнозувати, як зміниться зір, можна одразу після діагностики. До того ж терапія лазером — це унікальний метод, що гарантує досягнення прогнозованого результату.

Корекція дарує життя без обмежень. На сьогодні це єдиний допустимий спосіб відновлення зору для людей, котрі стикаються з фізичними навантаженнями (спортсмени, пілоти, альпіністи, каскадери та ін.). До того ж, робиться вона один раз, а результат супроводжує пацієнта все життя. Не варто боятися лазерної корекції, адже сказати окулярам «прощавай» так просто.

Джерело: visium.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button