Людина

Лікування безпліддя в ICSI Clinic: моя історія

Я завжди мріяла про велику і міцну сім’ю. Забігаючи вперед, скажу, що мої мрії втілилися в життя завдяки фахівцям ICSI Clinic, які запропонували мені лікування безпліддя, але до цього мені довелося пройти через багато.

Сама я була єдиною дитиною, та й батьки розлучилися, коли я була ще школяркою, але мені завжди хотілося, щоб у мене були брати й сестри. З першим чоловіком сім’ї не вийшло, він розлучився зі мною після моєї третьої спроби завагітніти – як і перші дві, вона закінчилася провалом. Я ходила по лікарях, пройшла кілька обстежень, але нічого не змінювалося.

На якийсь час я присвятила себе кар’єрі, після роботи на керівних посадах відкрила власний бізнес. Я продовжувала мріяти про велику родину, тим більше, що вийшла заміж вдруге. Але розуміла, що при такому ритмі життя і хронічному стресі, як у мене, це буде зробити непросто.

Як я вийшла на клініку ICSI Clinic

Одного разу я поділилася своїми сумнівами з подругою, яка на той момент народила другу дитину – чарівного здорового карапуза. Я знала, що у неї теж були проблеми зі здоров’ям і здивувалася, як їй все-таки вдалося розірвати замкнуте коло зі звичним невиношуванням вагітності. Вона мені порадила звернутися в ICSI Clinic. Я пошукала інформацію в Інтернеті, побачила, що клініка працює в Україні з 1998 року і є лідером в області технологій штучного запліднення.

Це мотивувало мене звернутися до фахівців ICSI Clinic, і я про це не пошкодувала. В першу чергу мені сподобався настрій – дуже оптимістичний і доброзичливий, якось відразу починаєш вірити, що все вийде. Ну а лікар Дарій Олександр – доктор від Бога, йому я змогла повністю довірити майбутнє своєї сім’ї.

Переваги медичного закладу ICSI Clinic

З плюсів з моєї точки зору варто виділити:

1. Індивідуальний підхід – мені не пропонували якусь усереднену програму, навпаки, спочатку зробили все обстеження, а потім вже розробили стратегію лікування з урахуванням показників і мого способу життя.
2. Застосування сучасного обладнання і технологій – я не фахівець, але багато читала про це, і можу сказати, що клініка відповідає найвищим стандартам.
3. Широкий спектр послуг, включаючи діагностику та генетичні дослідження – не потрібно бігати по різних клініках і лабораторіях, все робиться в одному центрі і часу забирає небагато.
4. Кваліфіковані фахівці – всі лікарі тут з хорошим досвідом роботи, і видно, що вони не зупиняються на досягнутому, а продовжують цікавитися усіма новими методиками: читають спеціальну літературу, їздять на конференції і т.д.
5. Комфорт. Я в принципі вже не в тому віці, щоб економити на собі і терпіти якісь незручності. У цій клініці, звичайно, послуги надають на платній основі, і ціна трохи вище середньої, але воно того варте – ніяких незручностей, рівень сервісу як в хорошому готелі.
6. Доброзичливе ставлення. Тут дуже важливий і попереджувальний персонал. Я нарешті змогла розслабитися і відчути себе захищеною. Думаю, що все знають, як це буває в державних клініках, коли з тебе тільки гроші витягають, а самі дозволяють собі кричати. Тому я була спочатку, напевно, не найприємнішим пацієнтом, а дуже вимогливим, постійно на взводі. Але спасибі всьому персоналу, змогла заспокоїтися, відтанути й далі вже все проходило в дуже приємній обстановці, а мені з моїм досвідом є з чим порівнювати.

Що хочу сказати – через півтора року від моменту звернення ми з чоловіком стали щасливими батьками. Весь час вагітності я спостерігалася в цій же клініці, вони надають такі послуги, а я вважаю, що змінювати фахівців не варто. І ось моя мрія здійснилася. Дівчинка народилася в термін, здорова, я і сама прекрасно себе відчувала весь час вагітності. І знаєте, ми з чоловіком збираємося в ICSI Clinic за другою дитиною – нехай у нашої доньки буде молодший брат!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button