Людина

Мультфільми містять більше сцен жорстокості, ніж дорослі фільми

Вчені з Університетського коледжу Лондона встановили, що дитячі мультфільми містять багато сцен жорстокості, і в них частіше вмирають люди, ніж у фільмах, призначених тільки для дорослої аудиторії.

12-01-15-foto-500x372-1

Фахівці оцінили, на якій хвилині вмирали персонажі мультиплікаційних фільмів з рейтингами G (без вікових обмежень) і PG (рекомендується присутність батьків), що входили в «топ-45» найбільш касових дитячих мультфільмів, випущених в період з 1937 року («Білосніжка») по 2013 («Холодне серце»).

Потім дослідники порівняли результати з рівнем жорстокості двох касових фільмів, знятих для дорослої аудиторії. Дослідники підбирали фільми, випущені в тому ж році, що і той чи інший мультфільм. Жанри включали фільми жахів, наприклад, «Шість демонів Емілі Роуз» і «Що приховує брехня», і трилери, такі як «Кримінальне чтиво», «Відступники» і «Чорний лебідь».

Читайте також: Мультфільми: їх вплив на психіку дитини

Виявилося, що головні герої в дитячих мультфільмах вмирали в 2,5 рази частіше, ніж у фільмах для дорослих. А вбивали їх в три рази частіше. Батьки головних героїв в мультфільмах вмирали в п’ять разів частіше в порівнянні з фільмами, призначеними для дорослої аудиторії. Також іноді персонажі гинули майже відразу, наприклад, мати рибки Немо з’їдали баракуди вже на четвертій хвилині мультфільму «У пошуках Немо», а батьки Тарзана вбивали леопарда на четвертій хвилині мультфільму «Тарзан».

Натхнення: medicinform.net


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button