Головна / Поради / Лікування в Туреччині. Як вибрати лікаря?

Лікування в Туреччині. Як вибрати лікаря?

Туреччина — це одна з найбільш процвітаючих країн Азії. Її внутрішній валовий продукт становить півтора трильйона доларів. До того ж ця східна країна прагне стати повноцінним членом Європейського союзу. А для цього необхідно мати сильну економіку, високі стандарти і соціальну систему, яка орієнтована на людину.

30-11-15-foto-600x372-1

Однією з головних відмінних рис європейських країн є розвинена медицина. Не дивно, що Туреччина за останніх 20 років вклала сотні мільярдів в те, щоб підняти рівень медичного обслуговування до європейського.

Результатом системної роботи стала мережа клінік по всій країні, в які їздять лікуватися люди з усього світу. Справа в тому, що лікування в Туреччині відповідає стандартам медичних послуг в Німеччині, але в той же час є куди більш доступним.

Турецьким лікарям вдалося досягти великих успіхів у лікуванні раку, жіночого і чоловічого безпліддя, нейрохірургії та трансплантації органів. Саме тому безліч людей з усього світу їде в клініки Туреччини, щоб пройти там лікування.

Як лікуватися в Туреччині?

Перед людьми, які вирішують поїхати в Туреччину на лікування, виникає безліч бар’єрів, пов’язаних з оформленням документів, підбором клініки, вибором житла і так далі. Вирішити всі ці проблеми самостійно практично неможливо. Завжди залишиться одна упущена дрібниця, яка поставить все під загрозу. Саме тому так важливо довірити підготовку професіоналам.

У Києві є безліч компаній, які займаються питаннями лікування за кордоном. Вони пропонують клініки Ізраїлю, Німеччини, Америки та Франції. От тільки ціна послуг у цих країнах, особливо в США, дуже висока. Компанія «Турмед» дає можливість вилікуватися набагато дешевше. Але не це її головна заслуга.

Головне, що виділяє компанію «Турмед» — це підхід до самого процесу лікування. Найкраще про нього розповість девіз організації: «Вас лікує не лікарня — вас лікує лікар!».

Більшість компаній, які працюють на цьому ринку послуг, розповідають про розміри клініки, кількості відділень, показують фотографії з білими коридорами і начищеними до блиску підлогами. От тільки яка вам від цього користь? Навряд чи шкіряний диван в приймальні буде займатися вашим лікуванням, і вже точно не телевізор. Саме лікар лікує людину, а не гарний інтер’єр або фасад.

Компанія «Турмед» працює на основі унікального алгоритму пошуку, який включає в себе лікарів з усієї Туреччини. На основі їхніх досягнень і помилок робиться аналіз, і вам, як клієнтові пропонують кращих з кращих. Після чого, ґрунтуючись на своїй особистій думці і фінансових можливостях, ви робите вибір.

30-11-15-foto-600x338-2

«Турмед» бере на себе всі зобов’язання по оформленню документів. А це вкрай непросте завдання через мовний бар’єр. Всі документи, які є у вас, потрібно перевести на турецький і зробити це максимально якісно, адже від невірно поставленої коми може змінитися весь діагноз.

Компанія забезпечує повний супровід пацієнта в процесі лікування. Тому ви завжди будете впевнені в якості надаваних лікарями послуг і своєї соціальний захист, перебуваючи в іншій країні.

Чому «Турмед»?

Компанія працює на ринку країн СНД 10 років. За цей час 1200 пацієнтів було відправлено на лікування до Туреччини, 600 з них з України. На сайті turmed.com.ua ви можете подивитися, з якими клініками співпрацює центр, почитати відгуки клієнтів або дізнатися більше про послуги.

«Турмед» допомагає знайти лікара практично у всіх медичних галузях, починаючи від офтальмології і закінчуючи комплексною діагностикою організму. Детальніше про лікування в Туреччині на сайті turmed.com.ua.