Фото

Лісові пожежі в Туреччині показали з борту МКС

Стихійне лихо, яке загрожує країні, виявилося помітно навіть з навколоземної орбіти.

Thomas Pesquet/Twitter

Французький астронавт Європейського космічного агентства Тома Песке, який 23 квітня 2021 року вирушив на Міжнародну космічну станцію (МКС) на кораблі SpaceX Crew-2 і дотепер знаходиться на навколоземній орбіті в складі довгострокової експедиції МКС-66, показав знімки лісових пожеж в Туреччині.

«Вид, який заподіює біль … Навіть якщо ми знаходимося далеко, на МКС, екстремальні природні явища лякають: ми знаємо, що зростання їх частоти і масштабів пов’язано з глобальним потеплінням і що вони загрожують людям навіть тоді, коли ми їх просто спостерігаємо. ..

Два недавніх приклади – ураган Ельза в Карибському басейні в минулому місяці і лісові пожежі в Туреччині в останні дні, дим яких досяг Середземного моря. Страшне видовище з борту МКС. Подумки я з усіма постраждалими і працюючим там пожежними », – написав Тома Песке на своїй сторінці в Twitter, виклавши знімки лісових пожеж з навколоземної орбіти.

Нагадаємо, на півдні Туреччини в цей час налічується понад півтори сотні лісових пожеж, частина з яких викликана навмисними підпалами. Через стихію евакуйовано сотні людей і є перші загиблі.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button