Фото

Листівка з Марса: Curiosity зробив панорамний знімок гір на Червоній планеті

Лабораторія реактивного руху опублікувала нові знімки Червоної планети. Їх зробив марсохід НАСА Curiosity.

Марсохід НАСА Curiosity зробив захоплюючий знімок зі схилу гори Шарп на Марсі. Він використовував навігаційні камери, щоб двічі за один день зробити панорами — о 8:30 ранку і знову о 16:10 за місцевим марсіанським часом. Команда місії настільки надихнулася красою ландшафту, що об’єднала два чорно-білих зображення, які «К’юріосіті» зробив у різний час марсіанського дня і додала кольору. В результаті вийшла рідкісна листівка з Червоної планети.

Зверху – 8:30, знизу – 16:10

У дальньому правому кутку панорами знаходиться скеляста гора Рафаеля Наварро, названа на честь вченого гурту Curiosity, який помер на початку цього року. Позаду нього видніється верхня частина гори Шарп, набагато вища за область, яку досліджує «К’юріосіті». Гора Шарп знаходиться всередині кратера Гейла, басейну завширшки 154 км, утвореного в результаті удару в далекому минулому.

Місією Curiosity керує Лабораторія реактивного руху НАСА, якою керує Каліфорнійський технологічний інститут у Пасадені, Каліфорнія. більше і важче попередніх марсоходів «Спіріт» та «Опортьюніті».

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button