Технології

У США інженери запропонували оснастити поїзди акумуляторними батареями

Вчені з Національної лабораторії Лоуренса Берклі (Berkeley Lab) у співпраці з дослідниками Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі та Берклі, пропонують модернізувати електропоїзди, оснастивши їх акумуляторними батареями. Це зробить їх конкурентоспроможними за вартістю з поїздами з дизельним паливом та допоможе знизити витрати у секторі вантажних залізничних перевезень. Також зменшить забруднення повітря від викидів вуглекислого газу.

People using trains and departure and arrival images
Фото Від bee32

Вантажні поїзди в США, як і раніше, є дизель-електричними, тому що в країні складніше електрифікувати лінії над залізничними коліями через величезні відстані. У дизель-електричних поїздах двигун підключений до генератора змінного струму, який подає електроенергію електродвигуну, підключені до осей локомотива. Тому переобладнання поїздів для живлення від батарей через наявність електродвигуна видається реальним. Нещодавнє різке зниження цін на акумуляторні батареї також сприяє електрифікації вантажних поїздів. Поїзди відіграють важливу роль у перевезеннях до США, особливо важких вантажів, таких як вугілля, деревина та руда.

Нові поїзди на батареях завжди зможуть використовувати дизельний двигун як резервне джерело палива. Історично дизель-електричні поїзди використовувалися США як електрогенератори під час надзвичайних ситуацій. На початку 1998 року крижані шторми залишили понад мільйон людей без електрики на північному сході США та деяких районах Канади. В одному передмісті Монреаля мер перемістив цілий дизель-електричний локомотив до мерії, щоб забезпечити мешканців електроенергією у надзвичайній ситуації. Зі зростанням екстремальних погодних явищ та перебоїв у подачі електроенергії поїзда на батареях можуть бути використані, щоб уникнути відключень.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments