Фото

На узбіччі: інша Америка в об’єктиві фотографа-панка Майка Броді (фото)

Майк Броді пішов з дому в 18 років, тоді і почалися його подорож. Поїзди і люди, які подорожують з їх допомогою (не зовсім легальними методами), — чотири роки Майк поневірявся по Америці, фотографуючи своїх випадкових попутників. З тих пір як його подорож закінчилася, він п’ять років не брав у руки фотоапарат.

Майк народився в 1985 році у Флориді. В інтернеті він більше відомий як The Polaroid Kidd. Його фотографії — це історія неіснуючої країни всередині США, яка населена тими, кого американська мрія викинула на узбіччя, тими, хто завжди в дорозі, для кого життя — безперервний пошук і рух (часто в напрямку, відомому тільки їм).

У цих людей своє розуміння щастя, мало схоже з «гамбургерами» республіканців і демократів. Їм не треба повертатися додому, тому що їх будинок завжди за спиною, а все, що їм потрібно, поміщається в грудях. Фотограф лише пропонує вам подивитися в очі цих мандрівників.

Для Майка ці люди набагато цікавіші від ідеально виголених мешканців міст — всіх цих вимерлих рабських істот, чиє життя — це ксерокс, телевізор і blow-job після роботи в успішній корпорації. Його фотографії закликають нас звільнитися від шаблонів в голові.

Під час подорожей з Майком завжди був його друг Polaroid SX. «Я люблю поляроїди. Кожен, хто думає, що йому життєво необхідні всі ці сучасні штучки, нехай приходить на мою виставку», — говорить Броді.

(Всього 48 фото)

1. Я народився у місті Меса, штат Арізона, в 1985 році. Я ніколи не бачив Великий каньйон. Моя бабуся водила фури, а дідусь любив гоночні машини. Бабуся померла від раку, вона давала мені вищипувати волосся. Дідусь якось доторкнувся до мого члена, більше я його не бачив.

2. Мій тато казав, що був обкурений, коли одружився на мамі Одного разу він вилетів з машини, пробив головою лобове скло і вижив. Він бився з п’ятьма поліцейськими у нас на кухні, всі двері моєї спальні були в слідах від «черемхи». Тато сів у в’язницю.

3. Я закохався в дівчинку по імені Сабріна, і один раз ми разом їли морозиво, однією ложкою. На ній були яскраво-рожеві колготки. Її мама дружила з моєю мамою. Вона стала наркоманкою. Я бачив, як її мама продає кільце за дайм. Я думав, що вона продала його за десять центів.

4. Я не бачив Сабріну багато років, а потім якось випадково зіткнувся з нею. У неї була чорна помада, вона була готом. Вона дала мені свій телефон, але я так і не подзвонив. У другому класі мене застукали за мастурбацією прямо на уроці.

5. У четвертому класі я зайняв перше місце на конкурсі творів. Класний керівник навчив мене, що носити одні і ті ж штани два тижні поспіль — це нормально, це стало моїм принципом. У п’ятому класі я почав носити окуляри. У сьомому класі я написав слово KORN на костяшках, як назва групи, з перевернутим R. Я так зробив тільки тому, що побачив напис на пальцях іншого хлопця.

6. У 1996-му мій тато вийшов з в’язниці і відвів мене на фільм «Смерч». Він вкрав великий BMX і подарував мені на день народження. Довелося повертати.

7. У моєї мами був хлопець, який водив її на нудистські пляжі; у неї був хлопець, який зламав ногу, коли стрибав з парашутом; у неї був хлопець, який говорив, що він морський піхотинець, що він виступав на Тур-де-Франс, що на весілля у нас будуть фіолетові костюми. Він брехав — пішов він на х**. Я бачив, як мама цілується з мексиканським волоцюгою. Мені б хотілося, щоб у моєї мами зараз був хлопець.

8. Мама плаче, якщо я згадую тільки погане — наприклад, коли тато прийшов додому, а з рота в нього пахло бензином, тому що він відсмокчував його для свого червоного El Camino 2. Мама відродилася у вірі, так що і я відродився. Мене хрестили, повністю одягненого, і я почав вірити в Бога. Мама кинула пити.

9. Мама важко працювала: вона підтирала старим дупи і прибирала у них вдома. Я їй казав, що буду підтирати їй дупу, коли вона постаріє; вона казала, що краще здохне.

10. Тато знову сів у в’язницю — на дев’ять років. Я відвідував його чотири рази і один раз плакав. Ми з мамою і братом Джейком переїхала у Флориду, коли мені було п’ятнадцять. Від яскравого білого піску боліли очі. Я влаштувався на роботу — пакував продукти в магазині. У школі я зайняв перше місце на конкурсі малювання і перше місце на змаганнях BMX. Я пакував продукти і катався на велосипеді.

11. Дівчата мені не подобалися, але потім я зустрів Савану. Вона була панком. Вона позбавила мене невинності; мені було сімнадцять. Ми намагалися займатися сексом на раковині у ванній, і вона відламалася від стіни. Я набрехав мамі про те, як зламалася раковина. Саванна навчила мене водити машину і відвезла на мій перший панк-концерт. Мене звільнили з роботи, я кинув школу в 12-му класі і перестав вірити в Бога.

12. Мене заарештували за графіті. Подруга віддала мені фотоапарат Polaroid, який я знайшов у неї на задньому сидінні машини. Я сфотографував ручку свого велика, і вийшло приголомшливо, так що я став знімати. Хлопець на ім’я Гейб набив мені першу татуювання, я сів у потяг і поїхав у Джексонвілл.

13. Я переїхав у Філадельфію і жив з андеграундною рок-групою. Повернувся у Флориду.

14. Влітку, в саму спеку, я скочив на поїзд, який йшов в Новий Орлеан, і фотографував там дівчину по імені Алі. Вона була дуже красива. У неї на руці було татуювання. Через три дні по Новому Орлеану вдарив ураган. Цього я не фотографував.

15. Я поїхав в Сан-Франциско і там дав якомусь мужику взяти мій член в рот, але я не голубий. Я сфотографував його на свій Polaroid.

16. Я фотографував Моніку з її птахом, і вона познайомила мене з Полом. Полу подобається те, що я роблю.

17. Я переїхав у Філадельфію і зробив собі на руці татуювання, як у Алі. Потім я сфотографував парубка, якому сподобалася моя татуювання на руці. Я зробив йому таку ж; може, хто-небудь потім зробив собі татуювання, як у нього.

18. Polaroid перестав знімати, і я купив собі Nikon за 150 доларів. Я проїхав на поїздах 50 000 миль і зробив 7000 фотографій. Я зайняв перше місце і виграв 10 000 доларів на фотоконкурсі. Гроші я віддав мамі.

19. Я став відомим в інтернеті.

20. Я видалив свій сайт, перестав фотографувати, знову пішов вчитися, став механіком рухомого складу.

21. Я кинув роботу механіка, але дізнався, як працюють дизельні локомотиви. Знову почав фотографувати.

22. Пол познайомив мене з Джеком. Джек вже тридцять років видає книги. Він друкує збірку моїх фотографій. Я не думаю про те, щоб розбагатіти, але хочу заробити мільйон доларів.

23. Я не хочу бути знаменитим, але сподіваюся, що мою роботу запам’ятають назавжди. Я не впевнений, що хочу, щоб хто-небудь читав.

25.

26.

28.

29.

30.

31.

32.

33.

34.

35.

36.

37.

38.

39.

40.

41.

42.

43.

44.

45.

46.

47.

Натхнення: bigpicture.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button