Поради

Люмі-Дент: здорові зуби – красива посмішка і хороша дикція

Здорові зуби – це красива посмішка і впевненість у собі. А ще це гарне самопочуття, адже часто стоматологічні проблеми призводять до головного болю, надмірного напруження м’язів обличчя і порушень дикції. Виправити ситуацію допоможуть фахівці стоматологічної клініки. Головне – вибрати таку, яка має сучасне обладнання і надає повний комплекс послуг. Цим критеріям відповідає, наприклад, стоматологія Люмі-Дент на molbuk.ua можна дізнатися про неї більше.

Якою має бути стоматологічна клініка

Хороша клініка повинна відповідати ряду вимог:

• Надавати послуги широкого профілю, тому що багато патологій взаємопов’язані, і лікувати їх в різних клініках було б менш ефективним рішенням.
• Наймати досвідчених фахівців і забезпечує їм курси підвищення кваліфікації, участь у семінарах і т.д.
• Строго дотримуватися санітарних норм – це стосується не тільки чистоти кабінетів, а й порядку в коридорах і на ресепшені. У хорошій клініці повинен бути гардероб, пацієнтам повинні пропонувати одноразові бахіли, а весь персонал повинен постійно носити медичні маски й рукавички (їх змінюють після кожного клієнта).
• Дотримуватись певного графік прийому пацієнтів. Навантаження на кожного лікаря повинне бути таким, щоб він не приймав клієнтів довше 6 годин поспіль, оскільки концентрація уваги буде знижуватися.
• Регулярно оновлювати обладнання, причому це стосується не тільки лікувальних установок, але і діагностичних приладів. В ідеалі в клініці повинен бути не тільки рентген, але й апарат комп’ютерної томографії.
• Заводити медичні карти на всіх своїх пацієнтів.
• Ставити пацієнта до відома щодо обраної схеми лікування, описувати переваги і недоліки кожного варіанта.

Якщо в клініці все так і відбувається, то пацієнт зробив правильний вибір.

Які послуги надає стоматологічна клініка

Хороша стоматологічна клініка повинна надавати повний комплекс послуг. Це найважливіший критерій вибору клініки. Обов’язково в список послуг повинні входити:

1. Діагностика зубів, яка дозволить впоратися із захворюваннями на ранніх стадіях. В ідеалі повинен використовуватися комп’ютерний томограф, оскільки така методика є найбільш інформативною.
2. Швидка медична допомога, яку надають людям з гострим зубним болем.
3. Терапевтичні послуги – лікування карієсу, пародонтиту, інших подібних захворювань, що потребує лише місцевої анестезії.
4. Хірургічні послуги – це видалення зубів (в тому числі під наркозом), а також установка імплантів, про яку мова піде нижче.
5. Ортодонтія, тобто виправлення прикусу і вирівнювання зубного ряду, установка брекет-систем і т.д.
6. Протезування зубів і послуги імплантації. До цієї ж категорії можна віднести вініри на зуби, хоча їх установка – це більшою мірою косметична процедура.

Дитяча стоматологія є не в кожній клініці, оскільки маленькі пацієнти вимагають особливого підходу. Але, якщо надають і такі послуги – це безперечна перевага клініки.

Чому варто звернутися в «Люми-Дент»

У стоматології «Люми-Дент» всі перераховані вище в нашій статті послуги є. Більш того, тут надають і додаткові послуги – комп’ютерне моделювання усмішки, озонотерапію для профілактики карієсу, пластику ясен і т.д.

Це сучасна стоматологічна клініка, в якій пацієнтам пропонують інноваційні методи діагностики, лікування та імплантації зубів. Для комфорту клієнтів надаються послуги комп’ютерного знеболювання і лікування уві сні. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, використання сучасного обладнання, високий рівень кваліфікації дантистів – ось головні переваги цієї клініки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button